Логотип сайту

Фотографувати новонароджених сплячими – погана прикмета?

Фотографировать новорожденных спящими – плохая примета?

У нашій країні дуже велика увага приділяється забобонів. Одним з популярних забобонів є прикмета, що новонароджених дітей фотографувати категорично не можна. Деякі вважають, що фотографії здатні послабити захисну ауру малюка. Але так як на дворі 21 століття і молоді батьки стають все більш просунутими, фотосесії з новонародженими дітьми набирають все більшу популярність. Забобони забобонами, але кому не хочеться зафіксувати свого улюбленого дитини в момент вчиненого дитинства, поки він ще не став самостійним і дорослим малюком?

Хороший, знаючий свою справу фотограф новонароджених зможе не тільки для вас зробити якісні фото, але і організовує фотосесію так, щоб вашому малюкові було весело і легко. Однак, забобон, що фотографія сплячого новонародженого малюка може завдати йому шкоди, все ще популярна, навіть серед молоді. Давайте спробуємо розібратися, чи є у цієї точки зору хоч якісь реальні підстави.

Можна фотографувати новонародженого малюка з закритими очима

Більшість представників старшого покоління схильні вважати, що фотографії навіть дорослої людини в стані сну небезпечні і погано впливають не тільки на ауру, але й долю і тривалість життя. На щастя, жодних зафіксованих підтверджень цього так і не знайшлося, з чого ми можемо робити висновок, що це абсолютно безпечно, а значить, приємні моменти відкладати немає сенсу.

Якщо говорити про спалах, яку використовує фотограф, то її просто немає. Замість цього використовується розсіяне світло, за допомогою якого можна працювати куди цікавіше і спокійніше. Звуки затвора камери теж відсутні. Тому, сплячого малюка нічого не розбудить в процесі фотосесії.

Варто фотографувати сплячого немовляти?

Як ми з'ясували вище, вагомих причин відмовлятися від фотосесії новонародженого малюка немає. За кордоном, де здоров'я і безпека дитини завжди стоять на першому місці, подібні фотосесії вже багато років не втрачають популярність і в останні роки добралися і до росіян. Та й багато батьків фотографують солодко сплячих дітей самостійно, викладаючи в інтернет або залишаючи фотографії для себе. Тому від якісної фотосесії з професисональным інвентарем, який безпечний для дитини, і вмілим фотографом - відмінний подарунок вам майбутнім. Адже зробити фотографії вашого малюка - найвірніший спосіб назавжди запам'ятати казкові миті.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту