Логотип сайту

Як знайти вантаж?

Как найти груз?

Більшість людей, чиє життя і робота пов'язана з дорогою, або роботою в транспортній компанії та діяльністю, пов'язаною з переміщенням вантажів, або час від часу замислюються про те, чи не зайнятися їм вантажоперевезеннями. Для новачків у даному виді діяльності, тих, хто вирішив займатися вантажоперевезеннями самостійно, дуже важливо вирішити питання, яке виникає відразу ж, на старті шляху. І це питання полягає в тому, як знайти вантаж і де знайти для себе замовників. На ці питання ми постараємося відповісти в наступному матеріалі.

Сервіси пошуку замовників

Один, як відомо, в полі не воїн, особливо якщо ви - воїн транспортних послуг. Озброїтеся в цій справі декількома всезнаючими помічниками, серед них:

 • Інтернет. Чи не найпотужніший інструмент для ефективної роботи в переважній більшості областей.
 • Всередині всесвітньої глобальної мережі ви можете створити власний сайт, де детально опишіть пропоновані послуги, переваги співпраці саме з вами і дасте докладний прайс-лист. Крім того, за допомогою онлайн-технологій ви без праці зможете вести чати з замовниками, відповідаючи на ті чи інші питання. Також ви можете шукати замовників на спеціалізованих інформаційних порталах, шукати клієнтів у тематичних групах безлічі соціальних мереж. Крім цього, в інтернеті ви можете розміщувати контекстну рекламу, наприклад на Яндекс Директ, розсилати пропозиції щодо онлайн-дошках оголошень. Всі ці сервіси допоможуть відповісти на питання де знайти вантаж.
 • Написання та публікація тематичних статей у різних джерелах. Статті ви можете публікувати так само в інтернеті у вигляді блогів або ж можна спробувати опублікувати свої матеріали в різних виданнях друкованого формату.
 • Актуальні і корисні статті, опис різного роду експериментів, можуть виявитися цінними для потенційних замовників. Більш того, даний вид вашої діяльності справить враження активного і впевненого в собі людини, що, безсумнівно, приверне їх увагу до вашої персони.

  Переговори та рішення для оптимізації перевезень

  Аналіз території. Ще один варіант для тих, хто не знає, де знайти вантаж для перевезення – це прилеглі підприємства. Зберіть інформацію про прилеглих підприємствах, складах, виробниках. Дізнайтеся, на яких умовах працює вантажовласник на сьогоднішній день. Проаналізуйте, чи вийде у вас працювати на таких умовах, подумайте над тим, що можна поліпшити, щоб замовнику з вами співпрацювати було комфортніше. Не обмежуйтеся пошуками вантажовласників виключно на території вашого міста - зверніть увагу на сусідні території. Починайте вести переговори, будьте підготовленими до них, вивчіть ситуацію перед тим, як виходити на вантажовласника зі своєю пропозицією. Робіть упор на те, що ви зможете оптимізувати існуючий процес вантажоперевезень.

  Таким чином, вам слід шукати великих і середніх вантажовідправників. Але окрім них, звичайно ж, існує безліч малих підприємств, так само часто відбуваються разові замовлення від фізичних осіб. Зазвичай такі замовлення шукають люди, що займаються питаннями як знайти вантаж на ГАЗель. Будь-яка якісно виконана послуга - це не лише досвід для вас, але і вдячність клієнта, який обов'язково запустить сарафанне радіо, розповідаючи про вас і рекомендуючи вас своїм знайомим.

  Пошук разових замовлень

 • Розкажіть про вашу послугу максимально більшого числа жителів вашого населеного пункту.
 • Розмістіть рекламу на білбордах в самих жвавих ділянках вашого населеного пункту.
 • Замовте рекламу своєї послуги в ефірі місцевого теле-радіо мовлення.
 • Роздайте флаєри з рекламою вашої компанії перехожим на вулиці, розклейте оголошення.
 • Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту