Логотип сайту

знімати собак?

Как снимать собак?

Які зворушливі і веселі фотографії можуть вийти, якщо їх героями будуть домашні улюбленці! Оскільки собаки - одні з найбільш талановитих і професійних моделей, зйомка з цих тварин дуже популярна і затребувана. Але перед тим як знімати собаку, потрібно познайомитися і налагодити контакт з твариною. Також буде непогано вміти робити портретні знімки, правильно налаштовувати світло, щоб показати всі плюси красивою шерстки і задумливих очей. Потрібно вміти робити знімки в русі, оскільки наші вихованці завжди прагнуть попустувати.

Точка зйомки

Перше, що варто запам'ятати, особливо якщо фотографуєте маленьку породу собак, - не знімати її зверху. Предмети в такому положенні здаються ще менше. Завжди потрібно сідати і робити зйомку на рівні очей. Але якщо потрібно надати собаці значні розміри, можете лягти і знімати тварина знизу.

Не фотографуйте вихованця дуже близько. Якщо на знімку буде профіль тварини, відійдіть на кілька метрів, щоб були видні всі його переваги: довгі лапи, гарна шерсть, всі вигини.

Освітлення

Якщо ви не знаєте, як фотографувати собак, щоб світло не заважало, а навпаки створював вражаючий ефект, треба керуватись деякими правилами.

 • Перше - не варто фотографувати собаку, якщо освітлення знаходиться навпроти неї. Не допускайте того, щоб сонце або лампа світили в очі тварині. Собака буде жмуритися і відвертатися, і знімки вийдуть поганими. Стійте так, щоб світло було за вашою спиною.
 • Слідкуйте за сонцем. Потрібно вибирати відповідний час, коли освітлення не надто яскраве, трохи розсіяний. Не робіть знімків в похмуру погоду. Найкращий час, коли можна фотографувати собаку, - це ранок приблизно з 6 до 10, а також після п'яти годин вечора. Світло тоді більш сприятливий для фотографії, особливо якщо собака рудого кольору. У вечірні години сонце додає предметів помаранчевий окрас, пес буде виглядати дуже красиво на фото.
 • Не потрібно робити фотографії опівдні. У цей час великі і темні тіні, на знімку це буде невдало виглядати. До того ж, тінь можуть відкидати предмети, що знаходяться біля пса. На його шерсті, особливо якщо собака має світле забарвлення, такі темні плями будуть виглядати погано.
 • Місце і фон

  Як правильно фотографувати собак? Потрібно пам'ятати про тлі. Якщо ви робите знімки будинку, намагайтеся, щоб задній план не був наповнений великою кількістю предметів. Це буде відволікати погляд від самого пса на непотрібні речі. Слідкуйте за тим, щоб фон не був дуже строкатим, наприклад, килим або покривало на ліжку. Це завадить виділити вихованця на фото.

  Робіть контраст між кольором фону і відтінком шерсті тварини. Наприклад, якщо собака темного кольору - сірого або чорного, треба робити або світлий фон. Можна додати в задній план яскраве біле пляма. Вдома, в кімнаті або на лоджії, може перебувати величезна кількість речей, приберіть їх, фон не повинен виглядати захаращеним різними предметами.

  На природі можна фотографувати собаку на пагорбі, серед квітів і трави. Не варто робити знімки у високій траві, особливо якщо собака маленька. В русі такий знімок буде дуже ефектним, а от якщо собака просто варто, це краси фото не додасть. Також якщо вихованець біжить, а ви хочете зробити фотографію, залиште місце для того, щоб показати, куди він прямує. Собака буде перебувати з краю знімка, а попереду нього буде дорога, поле або вода. Це дуже красиво, виділяє собаку, надає оригінальність фотографії.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту