Логотип сайту

Як малювати аніме волосся?

Как рисовать аниме волосы?

Сьогоднішня стаття розповість починаючим аніме художникам про те як оволодіти деякими навичками малювання аніме героїв, які стали дуже популярними не тільки в країнах східного світу, але і по всьому Земній кулі. Отже:

Як малювати аніме волосся?

Слід зазначити, що традиція малювання аніме зводиться до того, що волосся персонажа малюють пасмами, тобто цілими шматками. Раніше, детального зображення в аніме не приділялося дуже багато уваги. Тому для того щоб відокремити одного героя від іншого, художники йшли на створення різних зачісок і фарбування їх в незвичайні кольори. Технологія малювання удосконалилася, але а традиція залишилася. З-за цього ми так часто стаємо свідками мультфільмів і коміксів аніме, чиї персонажі володіють вельми екстравагантним виглядом, завдяки своїй зачісці.

Ось, як треба малювати аніме волосся поетапно:

 • Для початку зобразіть макет голови, яка б відповідала основним вимогам фізіології людини. Після цього можна приступати до малювання пасм. Пам'ятайте про те, що пасма починають рости з голови перпендикулярно до її площини, а потім під власною вагою спадають вниз. Так і треба малювати аніме волосся.
 • Не важливо які ви пасма вдаєте, намагайтеся малювати більш або менш правдоподібну ситуацію.
 • Пам'ятайте також, що волосся персонажа ростуть не тільки спереду голови, але і з її зворотного боку. Після завершення перших пасм, намагайтеся плавно переходити до більш прихованим на малюнку ділянок.
 • Для того, що волосся вийшли особливо яскраво і добре, обов'язково потрібно вміти уявляти собі фінальний варіант зображення.
 • Дуже важливий об'єм волосся, так як в реальному житті вони не можуть бути плоскими. За цим необхідно стежити особливо, так як саме об'єм волосся підкреслює форму голови персонажа і тим самим його індивідуальність.
 • Багато досвідчені художники радять малювати волосся починаючи з дрібних волосків і поступово об'єднувати їх в пасма. Такий підхід характерний для художників-ідеалістів, які вважають за краще бачити в картині деталізацію і опрацювання всіх дрібниць.
 • Вибір того, як малювати аніме волосся залежить від вас, дорогий читачу. Головне в цій справі - пробувати різні стилі і не зупинятися на досягнутому, і ви обов'язково зрозумієте, як малювати аніме волосся.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту