Логотип сайту

Яка краще глина?

Какая лучше глина?

Для догляду за обличчям і шкірою існує відмінний засіб – це косметична глина. Є кілька видів цього кошти, давайте їх розглянемо, щоб зрозуміти, яка краще глина і для чого вона призначена. Адже вона підбирається для кожного типу шкіри індивідуально. Це такі види глини: чорна, біла, червона, блакитна, жовта.

Як засіб для догляду за шкірою, глина - чудовий засіб. Воно дозволяє позбутися від надлишків жиру в шкірі, добре справляється з почервонінням, лущенням і подразненням шкіри. До складу глини входять мікроелементи (магній, фосфор, залізо, калій, кальцій та інші) та мінеральні солі. У продажу вона є у вигляді порошку, який потрібно розвести до консистенції сметани. Також ми зможемо зрозуміти, яка глина краще від прищів і розглянемо, що ще може дати нам це засіб.

Види глини

 • Глина біла. Також ще має назву каолін, в основному застосовується як засіб для жирної та комбінованої шкіри. Її властивість у тому, що вона звужує пори, прибирає зайвий жир, підсушує і при цьому очищає шкіру.
 • Глина блакитна. Застосовується в профілактичних цілях, допомагаючи, позбавиться від появи запалень і висипань на шкірі. Розгладжує зморшки, а також робить шкіру більш еластичною і пружною, дозволяє домогтися омолоджуючого ефекту. В основному підходить для жирної і нормальної шкіри.
 • Глина червона. Призначена для тих, у кого шкіра має алергічні реакції. З неї роблять маски для зняття роздратування і почервоніння, а також для усунення свербіння і лущення шкіри. Насичує шкіру киснем і стимулюючи до неї приплив крові, червона глина покращує суху шкіру.
 • Глина жовта. Сприяє виведенню токсинів з організму, тим самим допомагає позбутися від висипки, прищів і вугрів. Ця глина підходить для комбінованої і жирної шкіри, сприяє відновленню в'янучої і тьмяної шкіри.
 • Зелена Глина. Має бактерицидну властивість, ефект стягання і підсушування шкіри, що дозволяє з її допомогою підтримувати в неувядающем стані молодість і красу шкіри. Також допомагає позбавитися від жирного блиску, сприяє поліпшенню припливу крові і балансу води в шкірі.
 • Глина чорна. Від усіх попередніх відрізняється своєю універсальністю, вона підходить для всіх типів шкіри. Ця глина дає можливість прибрати на шкірі, прищі і чорні крапки. Також вона сприяє виведенню токсинів і усуває забруднення шкіри.
 • Рожева Глина. Цей вид походить від процесу змішування білої та червоної глини. Володіючи поживним і очищує властивістю, шкіра, завдяки їй, знаходить оксамитової і пружність. Використовується при будь-якому типі шкіри.
 • Після знайомства з видами глини, ми можемо зрозуміти, що для того, щоб дізнатися глина для особи, яка краща, а яка гірша, ми повинні при її виборі виходити від типу шкіри і ефекту, якого ми хочемо досягти. Виходячи з цього, варто вибирати глину нам найбільш підходящу для досягнення бажаного результату.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту