Логотип сайту

Сергієв Посадяк доїхати?

Сергиев Посад: как доехать?

Багато хто б хотіли відвідати місто Сергієв Посад. Як доїхати туди знає далеко не кожен, але це досить просто, головне довідатися про те, який транспорт туди ходить. Сергієв Посад розташований в 60 кілометрах від Москви на північному сході Московської області. Транспортне сполучення з Москвою досить гарне, внаслідок цього дістатися туди і назад можна без проблем.

На автобусі

Доїхати до Сергієва Посада з Москви можна на автобусі маршруту №388, вони ходять кожні 10-15 хвилин. Потрібно сісти на нього в Москві на станції метро "ВДНХ", автобус довозить до авто (ж/д вокзалу Сергієва Посада. Вартість проїзду становитиме 145 рублів. Якщо ви купите квиток туди/назад, то заощадите 30 рублів.

У Москві квитки можна придбати у кондуктора безпосередньо перед відправленням. Проте в Сергієвому Посаді потрібно буде знайти окрему касу на зупинці, де здійснюється посадка пасажирів.

На електричці

Якщо ви не хочете стояти в пробці для вас ідеальним рішенням стане електропоїзд. Щоб дістатися з Москви в Сергіїв Посад, необхідно сісти на електричку на станції Ярославського вокзалу доїхати до станції Сергієв Посад. Електропоїзд ходить туди з інтервалом 20-30 хвилин. Вартість проїзду становить 132 рублів, але якщо ви поїдете на експресі, то поїздка обійдеться 160 крб. і 80 коп. До Ярославського вокзалу в Москві найлегше дістатися на метро до станції "Комсомольська".

З Ярославського вокзалу до потрібної вам станції Сергієв Посад можна доїхати на поїздах, які слідують за маршрутом Москва - Александров, Москва - Сергієв Посад, Москва - Балакирево. Час у дорозі на кожному з них в середньому становить 1 годину 27 хвилин. Але якщо ви візьмете квиток на прискорений поїзд Експрес, наступних за маршрутами: Москва - Александров, Москва – Сергієв Посад, Москва - Ярославль, то час у дорозі становитиме 1 год.

На автомобілі

Якщо ви хочете поїхати в Сергіїв Посад на автомобілі, то слід приїхати в центр Москви, звідки необхідно потрапити на Проспект миру, який і є прямою дорогою в Сергіїв Посад. Рухаючись по Проспекту Миру, ви побачите Розв'язку 94 км МКАД, звідти потрібно їхати по дорозі М8, продовжуючи рух близько 45 км до самого повороту на Сергієв Посад. Потім потрібно з'їхати з лівої смуги строго за вказівником "Сергієв Посад", після цього до міста залишається їхати менше 10 км. Ви відразу ж потрапляєте на центральну вулицю Сергієва Посада – Проспект Червоної Армії, яка проходить через все місто. При вільних дорогах шлях займе трохи більше години. Як бачите, не так вже й важко пройти шлях Москва - Сергієв Посад. Як доїхати до нього ви знаєте, і з поїздкою у вас не виникне проблем, а пам'ятки міста доставлять вам задоволення.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту