Логотип сайту

Як викликати духа?

Как вызвать духа?

Парфуми - це надприродні істоти, у якого є воля, здатність взаємодіяти з матеріальним світом і різні паранормальні здібності. Багато людей цікавляться: як викликати духа любові? Як викликати духа бажань? Відповімо на це запитання нижче.

Парфуми можуть бути невидимими або приймати будь-який вигляд. Зазвичай присутність духу виражається наявністю холодного подуву, таємничих звуків і запахів, а так само пересування предметів. Слово "дух" може позначати 2 поняття: дух людини, тобто душа померлої людини, яка повернулася в матеріальний світ; і дух - надприродна сила природи. Наприклад, бувають духи стихій - води (русалка, водяник, ундіна), вогню( фенікс, саламандра) , повітря і землі. Так само парфуми населяють ліс у вигляді ельфів і фей. Духи населяють певні місця, особливо священні. Парфуми можуть з'являтися самі по собі або після їх виклику. Як можна викликати духа? Для цього зазвичай вдаються до допомоги медіума - людини, у якої розвинене ясновидіння та інші паранормальні здібності. Медіуму відомо, як викликати добрих духів і злих. Медіум - своєрідний провідник між потойбічним і матеріальним світом, він на час здає своє тіло в оренду духу і передає його послання з потойбічного світу. Тому медіум найбільш уразливий при проведенні спіритичного сеансу. Але навіть люди, які не є медіуми, при належній тренуванні можуть впоратися з цим завданням. Можна викликати будь-яких парфумів. Ви можете дізнатися, як викликати духа померлого та духа бажань, духу зла або духу людини, духів стихій -элементалов . Часто задають питання, як викликати духа Пушкіна? Як викликати духу людини, який ще живий?

Навіщо викликають духів? Хтось хоче дізнатися майбутнє або отримати відомості про загробне життя; інші хочуть отримати інформацію від померлого - за яких обставин він загинув або де сховав свої заощадження. Є й такі, хто закликає парфумів з цікавості. Такі витівки можуть закінчитися бідою - адже виклик духів це дуже небезпечне заняття, навіть для досвідчених практикуючих магів.

Як викликати духа? Правила проведення спіритичного сеансу

Спіритичний сеанс - це процес викликання духа і спілкування з ним. Традиційно духів викликають у нічний час. Як викликати духа днем? Точно також як і вночі. Перш ніж приступити до спіритичний сеанс, треба пам'ятати про техніку безпеки.

 • Захиститеся від злих духів. Згідно з вченням великого мага і духовидця Алістера Кроулі найкраща захист від підступних примар - духовна чистота. Люди, у яких є вади (бажання, страх, заздрість, корисливість, амбіції, обжерливість, наркоманія, пияцтво ітд.) стають легкою здобиччю для злих духів. Ведіть спокійне життя, не бажайте і не робіть зла, звільніть свою душу від порочних бажань слави і влади, не нав'язуйте нікому свою волю, досягнете духовної гармонії. Якщо у вас немає цих якостей, залишається сподіватися тільки на амулети і захисні заклинання, але ці способи досить слабкі і не врятують вас від лютих духів.
 • Спіритичний сеанс краще проводити не одного, а групи людей не менше чотирьох осіб. Було б чудово, якщо б один із викликають володів медіумічними здібностями. Він буде здійснювати зв'язок з духом. Учасники повинні зосередитися і багато разів повторити : "Дух такий-то прийди!" Перші питання, які слід задати: "Тут чи дух?", "Чи є у нього якісь прохання?", "Той він, за кого себе видає?", "Готовий відповідати на запитання?"
 • Для розмови з духами можуть використовуватися різні пристосування. У європейській традиції для проведення спіритичного сеансу часто використовувався цілий картковий столик. Учасники сеансу сідали за столик, клали на нього долоні і концентрувалися на покликанні потойбічної сутності. Коли з'являвся дух, столик починав крутитися, гойдатися, ходити ходором. Медіуми могли домовитися з духом про спеціальний код: наприклад, якщо відповідь ТАК - стукни два рази, якщо НЕМАЄ - то один.
 • Інший інструмент для спілкування з духами - спиритическое блюдце. Так само необхідно наявність магічного кола, на який нанесені букви і цифри. Учасники сеансу кладуть руки на попередньо підігріте блюдце, на якому намальована стрілка. Блюдце розташовується на спіритичні колі. Під час бесіди з духом, блюдце може обертатися, вказуючи на літери або навіть підніматися в повітря.
 • Спіритичний маятник. Процедура аналогічна попередньої, але замість блюдця використовується маятник. За підвіс маятника можуть триматися всі учасники, або провідний медіум. У цьому випадку всі інші повинні триматися за руки.
 • Спіритичний рулетка. Пізніше для спіритичних сеансів була придумана "чарівна рулетка". Вона являє собою коло з нанесеними літерами алфавіту та відповідями ТАК і НЕМАЄ. Посередині прикріплюється легка стрілка, яка може вільно обертатися. Коли дух вступає в контакт, то стрілка не просто безладно крутитися, а вказує на конкретні слова.
 • Планшетка. Це спеціальне пристосування для спіритизму, було винайдено в 1853 році. Воно являє собою тонку дерев'яну платівку у вигляді серця на 3 ніжках. До двох ніжок прикріплені коліщата, а до третього грифель. Коли медіум встановлював зв'язок з духом, то його рука мимоволі виводила з допомогою планшетки літери, символи і малюнки, надіслані з потойбічного світу. Сучасні медіуми воліють ментальну, а не фізичну зв'язок з духами.
 • В кінці сеансу потрібно подякувати духу і ввічливо попросити його вийти.
 • Тепер ви знаєте, як викликати духа: виконує бажання, духа померлого або будь-якого іншого. Пам'ятайте, що магія це заняття небезпечне, тому перш ніж викликати духа, добре подумайте.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту