Логотип сайту

Як скачати Скайп (Skype)?

Как скачать Скайп (Skype)?

Мабуть, сьогодні немає людини, яка б не знала, що таке Скайп. Ця популярна програма для спілкування буквально за кілька років завоювала неймовірну популярність по всьому світу, витіснивши інші месенджери і «общалки». Незаперечними перевагами Скайпу можна вважати можливість здійснювати дзвінки по всьому світу, а також безкоштовно організовувати відео конференції. Природно, перш ніж почати використання цієї програми, її необхідно завантажити та встановити на свій комп'ютер. Отже, як завантажити Скайп?

Покрокова інструкція по установці

 • Насамперед потрібно відвідати офіційний сайт програми. Якщо ви відчуваєте проблеми з англійською, у верхній частині можна знайти перемикач мов. Далі підводимо курсор миші до розділу «Завантажити Skype» і бачимо випадаюче меню. В ньому знаходимо і вибираємо пристрій, на який ви плануєте встановити цю чудову програму. Це може бути комп'ютер, смартфон, планшет, ігрові пристрої і навіть SMART телевізор.
 • Так як наша стаття присвячена в основному комп'ютера, вибираємо свою операційну систему. На сторінці, що відкриється, натискаємо кнопку «Завантажити». Якщо ви раніше не реєструвалися на офіційному сайті Скайп – зробіть це зараз. Дана процедура, в принципі, нескладна. Досить заповнити всі відмічені зірочкою поля і натиснути «Далі». Після цього почнеться скачування. Якщо ж у вас вже є обліковий запис, виберіть вкладку «Увійти в Skype» і введіть наявні дані.
 • Коли програма «залита» на ваш комп'ютер, запустіть завантажений файл «SkypeSetup». Програма вже встановлена? Значить вам залишилося тільки вписати придумані на минулому етапі логін з паролем і почати використання популярної «общалки».
 • Скайп для смартфона

  Тепер ви знаєте, як завантажити безкоштовно Скайп на свій комп'ютер. Якщо ж ви хочете встановити цю програму на смартфон, у вищезгаданому випадаючому меню необхідно вибрати операційну систему, під управлінням якої він працює. В іншому все аналогічно. До речі, завантажити інсталяційний файл Скайп для смартфона можна, як безпосередньо на свій портативний девайс, так і на комп'ютер. В останньому випадку, для переносу "SkypeSetup" з ПК на смартфон буде потрібно USB або з'єднання Bluetooth.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту