Логотип сайту

Як зробити бантик зі стрічки?

Как сделать бантик из ленты?

Ми розглянемо різні варіанти того, як зробити бантик з стрічки. Цей навик є досить корисним, так як за допомогою банта можна прикрасити зачіску, подарунок та різні вироби.

В якості матеріалу підійде практично будь-яка стрічка: атласна, сатинова стрічка з поліестеру та інші.

Варіанти - як зробити бантик з стрічки

  • Класичний лук. Перший спосіб: стрічку складаємо так, щоб вийшло 4 рівних відрізка. Беремо стрічку, поєднуючи перший відрізок з другим і третій - з четвертим. У нас вийшло 2 згину зверху і один знизу. Перехрещуємо витки, які тримаємо, і у нас виходить петля внизу. Просовуємо в цю петлю один вигин і зав'язуємо вийшов вузлик.
  • Класичний лук. Для другого способу нам знадобиться 2 стрічки та нитки з голкою. Беремо основну стрічку для банта і згортаємо її в петлю, схрещуючи кінці стрічки так, щоб вони були однакової довжини. Закріплюємо їх у місці перехрещення нитками. Потім беремо середину вийшла петельки і також закріплюємо її до місця перетину решт, шов при цьому краще затягнути. Основа для банта готова. Тепер робимо серединку банта. Для цього беремо другу стрічку, яка повинна бути втричі менше стрічки для основи (можна ту ж стрічку скласти в три рази). Обертаємо бант в центрі і закріплюємо стрічку з задньої сторони.
  • Об'ємний бант. Звертаєте стрічку в кілька кілець. Від діаметра кільця буде залежати величина банта. Сминаем коло, тим самим отримуючи смужку стрічки з двома згинами. На згинах зрізаємо куточки стрічки так, щоб зберегти цілісність стрічки в довжину. Тепер знову розгинаємо стрічку в коло і сминаем так, щоб зрізані куточки опинилися посередині. Перев'язує середину інший стрічкою і розправляємо отримані петельки так, щоб бант придбав обсяг.
  • Строгий бант. Звертаємо стрічку вдвічі так, щоб кінці були посередині, і склеюємо їх. Потім обертаємо середину банта другою стрічкою і склеюємо її ззаду. Якщо зробити такий бант в декілька шарів, то вийде досить ефектно.
  • Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту