Логотип сайту

Як зробити кубик-рубик?

Как сделать кубик-рубик?

Цікаве винахід стало вже традиційною розвагою для багатьох людей. Ми говоримо про кубику Рубіка! Але якщо такого кубика в наявності немає, а скласти його полювання, можна дізнатися, як зробити кубик-рубик, і виготовити його самостійно.

Щоб зробити кубик Рубіка з паперу, потрібно підготувати:

 • Аркуш формату А4;
 • Простий олівець;
 • Лінійку;
 • Ножиці;
 • Скотч.
 • Підготовка кубика

  Необов'язково володіти мистецтвом орігамі, щоб створити паперовий кубик. Приготуйте аркуш формату А4. Його потрібно зробити квадратної форми, обрізавши непотрібну частину. Потім складіть аркуш навпіл, розріжте його на лінії. Тепер візьміть одну з половинок листка, друга не знадобиться. Зігніть її навпіл, розгорніть і загніть кожну половину ще раз по горизонталі.

  Розгорніть лист, зігніть його так, щоб вийшов квадрат. Розгорніть, і кожну сторону квадрата загніть навпіл. Потім, не розгинаючи, складіть аналогічно ще раз. Розгорніть. Пам'ятайте, що на папері повинен залишитися слід від загинів, можна провести лінійкою по папері, щоб сліди були добре видні.

  Створення кубика-рубика

  Візьміть лінійку і простий олівець. Розгорніть Лист, сформуйте квадрат. Зробіть позначки на вигинах з однієї і з іншої сторони квадрата. Тепер ножицями потрібно зробити надрізи з позначок, не прорізаючи до середини. Розріжте з обох сторін квадрата. Має вийти три надрізи з одного і три з іншого боку. Щоб зрозуміти, як зробити кубик-рубик, потрібно просто уважно стежити за тим, щоб сторони паперового квадрата були рівними.

  Тепер розгорніть папір. У вас вийшло щось на зразок заготовки до сніжинці. Потрібно розрізати цю заготовку посередині, не зачіпаючи нижній і верхній квадрат. Тепер загніть дві вільні внутрішні сторони. На папері повинно вийти «віконце», що з'єднує дві частини квадрата.

  Кутові надрізи потрібно скріпити скотчем. Візьміть невеликі шматочки стрічки, загніть кутові надрізи, наклейте на них скотч. Тепер загніть дві сторони всередину, приклейте скотчем. В результаті повинен вийти той же квадрат. Тепер його потрібно розгорнути і скласти в тривимірний кубик. Розфарбуйте частини кубика різнокольоровими фломастерами або фарбою.

  Не так вже й складно зробити кубик-рубік з паперу. Але ось виготовити його функціональним можна тільки з дерева.

  Кубик Рубіка з дерева

  Потрібно підготувати дерев'яну заготовку, просвердлити в кожному квадратику отвори, вставити в них гвинти. Потім слід з'єднати конструкцію, прикріпити на внутрішню рухому форму. Потрібно встановити чотири квадрата на основу, потім, по черзі встановлювати перший і другий шар. Розфарбувати дерево можна кольоровою фарбою і покрити зверху лаком.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту