Логотип сайту

10 ознак того, що настав час відпустити людину - поради для усіх
Так, часто нам буває дуже складно відмовитися від відносин з близькою людиною, але буває так, що лише відпустивши їх і продовжуючи рухатися вперед, ви зможете стати сильнішими, мудрішими, і, в кінцевому підсумку, щасливішим.


У цій статті зібрано десять ознак того, що настав час відпустити, і продовжувати рухатися далі:


1. Хтось хоче, щоб ви були кимось, ким ви не є. – Не намагайтеся змінити саму свою суть заради кого б то не було. Куди мудріше втратити когось, будучи собою, ніж утримати, зробивши вигляд, що хтось інший. І пам'ятайте – простіше загоїти зранене серце, ніж збирати по осколках розбиту особистість. Простіше заповнити те місце у вашому житті, де знаходився інший чоловік, ніж те місце всередині вас, де перебували ви самі.


2. Слова цієї людини розходяться зі справами – і сильно. – Всім нам іноді потрібен хтось, хто надихає нас, і допомагає дивитися в майбутнє з надією. І якщо перебуває поруч з вами людина чинить на вас зовсім протилежний вплив, якщо його слова постійно розходяться з його справами – що ж, мабуть, настав час завершувати ваші з ним стосунки. Та вже краще бути одному, ніж у подібній компанії. Справжня дружба – це найміцніший з обітниць, мовчазний, неписаний, але непорушний. Не дуже-то слухайте, що говорять інші люди. Дивіться на те, що вони роблять. У житті кожної людини не так багато справжніх друзів, але рано чи пізно ви їх знайдете.


3. Ви зловили себе на тому, що намагаєтеся змусити когось вас полюбити. – Запам'ятайте раз і назавжди – неможливо змусити когось нас полюбити. І ми не повинні просити когось залишитися, якщо він хоче піти. Це і є сутність справжньої любові — свобода. Але з кінцем любові ще не кінчається життя. І знайте – хоча любов іноді залишає нас з якоїсь причини, вона завжди залишає після себе. І якщо хтось справді вас любить, він ніколи не дозволить вам в цьому засумніватися. Будь-хто може увійти у ваше життя зі словами «я тебе люблю», але лише ті, хто говорять правду, готові залишитися в ній, і довести, як сильно вони вас люблять. Часом для того, щоб знайти саме цієї людини, нам доводиться постаратися, але воно того варто. Завжди.


Читайте: 11 міні-серіалів, які можна подивитися за два дні4. Ваші особисті стосунки засновані лише на фізичній привабливості. – Краса – це не тільки зовнішній вигляд, що змушує людей проводжати вас поглядом, або те, як вас сприймають інші. Це те, заради чого ми живемо. Те, що нас визначає. Те, що приховано в глибинах свого серця, і те, що додає нам неповторності. Те, що робить нас тими, ким ми є – всі ці дрібні особливості та дивацтва. І ті, кого привернуло лише ваше миле обличчя або гарне тіло, якщо і залишаться поруч, то навряд чи надовго. Зате ті, хто розгледить красу вашої душі, не залишать вас ніколи.


5. Ваша довіра постійно віддається. – Любов – це коли даєте комусь шанс поранити вас прямо в душу, але настільки довіряєте, що вірите – ця людина так не вчинить. І подібне може закінчитися лише одним з двох – або ці відносини протримаються до кінця життя, або ви запам'ятаєте цей урок на все життя. Але будь-який з цих варіантів насправді позитивний. Ви або переконайтеся в тому, що людина, якій ви довірилися, гідний довіри, або ви отримаєте можливість позбавити від нього ваше життя, і пошукати іншого. І в підсумку ви зрозумієте, хто чого вартий, і хто той, єдиний, готовий ризикнути всім заради вас. І можете мені повірити: багато людей здатні неабияк вас здивувати.


Читайте: Рукопис Ніколи Тесла: Ви помиляєтесь, містер Ейнштейн, ефір існує!


6. Вас постійно недооцінюють. – Знайте собі ціну! Коли ви зав'язуєте близькі стосунки з ким-то, хто вас не поважає, ви відриваєте від себе шматочок душі, який вже ніколи не відросте тому. Для всіх нас одного разу настає момент, коли нам варто просто здатися, і перестати ганятися за деякими людьми. Якщо хтось захоче, щоб ви були в його житті, він знайде спосіб залишити вас там. Часом вам варто просто відпустити того людини, за яким ви ганяєтеся, і визнати, що вам не по душі його ставлення до вас. Якщо він хоче піти – відпустіть. Часом це простіше, ніж намагатися утримати. Так, ми вважаємо, що це важко і боляче... до того моменту, коли ми це робимо. А потім ми запитуємо себе: «Чому я не зробив цього раніше?»


7. Ви ніколи не говорите по душах. – Часом сварка може врятувати ваші відносини, а мовчання – зруйнувати їх. Спілкуйтеся з людьми. Говоріть з ними щиро, від чистого серця, так, щоб у вас після не було ніяких жалів. Ви прийшли в цей світ не для того, щоб бути щасливим, але для того, щоб бути чесним, і ділитися своїм щастям з іншими.


8. Від вас постійно потрібно жертвувати своїм щастям. – Якщо ви будете дозволяти людям брати від вас більше, ніж віддавати, ваш баланс буде негативним куди швидше, ніж ви це собі уявляєте. Намагайтеся зрозуміти, коли варто вирвати з жадібних рук кредитну картку вашого життя. Краще залишитися одному, але зберегти гордість, ніж залишатися в стосунках з кимось, хто постійно вимагає жертвувати від вас власним щастям і самоповагою.


9. Вам не подобається ваша нинішня ситуація, спосіб життя, робота, ну і так далі. – Краще вже потерпіти невдачу в чому-те, що вам дійсно подобається, ніж досягти успіху в ненависному справі. Не дозвольте комусь, хто відмовився від своєї мрії, позбавити вас вашого. Найкраще, що ви можете зробити зі своїм життям – йти по ній, покоряючись покликом серця. Ризикувати. Не варто йти по шляху найменшого опору лише тому, що ви боїтеся того, що може трапитися. Бо на цьому шляху з вами не трапиться взагалі нічого і ніколи. Ризикуйте, робіть помилки, вчіться на них – воно того варто. Так, підійматися на вершину гори непросто, але коли ви там будете, то зрозумієте, що це коштувало кожної краплі пролитої крові, сліз і поту.


Читайте: Шокуючі одкровення хлопця, який працював волонтером на музичному фестивалі


10. Ви розумієте, що минуле ніяк вас не відпускає, і ви продовжуєте їм жити. – Рано чи пізно ви забудете про серцевого болю, забудете про те, що викликало у вас сльозу, і тих, хто заподіяв вам біль. Рано чи пізно ви зрозумієте, що ключ до щастя і свободи не у владі, і вже тим більше не в помсті, але в тому, щоб дозволити життя йти своєю чергою, і вчитися у неї всього, чого можна. Адже в кінцевому підсумку найбільш важливою главою вашого життя буде не перша, але остання, в якій ви зрозумієте, наскільки добре була написана вся історія вашого життя. І тому відпустіть минуле, звільніть себе, і відкрийте свій розум для можливостей, які несуть нові відносини і безцінний досвід.


Єдина річ, яку ви не повинні відпускати ні за що і ніколи – надія. Пам'ятайте, чого ви заслуговуєте, і продовжуйте рухатися вперед. Вірте – одного разу всі фрагменти мозаїки складуться воєдино. Ваше життя наповниться щастям і достатком, нехай навіть не зовсім таким, як вам здавалося. А потім ви озирнетеся на прожите життя, посміхнетеся, і запитайте себе: «як мені все це вдалося»?Читайте: Інтимний погляд на жіночу красу. Фотограф Жан-Франсуа Жонвиль

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту