Логотип сайту

14 листопада в небі буде найбільша Місяць за останні 70 років! - поради для усіх
Місяць і звичайної вночі красива, але особливо вона приголомшлива у формі суперповню. Якщо ви пропустили останнім супермісяць 16 жовтня, у вас буде шанс побачити ще одне 14 листопада.


Супермісяць — це ново - або повня, яке випадає на момент найбільшого зближення Місяця з Землею на еліптичній орбіті. Цей момент називається місячним перигеем.


Коли Місяць ближче до Землі, ніж звичайно, вона здається набагато більше, і це вражаюче зір!


При суперлунии наш супутник може здаватися до 14% більше і на 30% яскравіше, ніж при середньому повноту місяця.


Супермісяць, яке відбудеться в понеділок 14 листопада — особливе, бо воно буде найбільшим в 2016 році. Крім того, таким коротким відстань між Місяцем і Землею останній раз було 26 січня 1948 року!


Швидше за все, повна місяць не наблизиться до нас так близько, аж до 25 листопада 2034 року.


Найкращий час для споглядання листопадового суперповню — схід Місяця в 18.02.


Останнім супермісяць 2016 року відбудеться 14 грудня, так що відмітьте цю дату на календарі і приготуйте фотоапарат!


Як супермісяць впливає на наше життя?Давно помічено, що в залежності від місячної фази в природі теж відбуваються зміни. Відливи і припливи безпосередньо управляються нашим супутником.


Оскільки людина — частина живого світу і царства природи, він теж схильний місячним впливу. Вчені та медики нерідко помічають прямий зв'язок між місячними фазами і діяльністю людини.


Найчастіше ближче до повного місяця і у дітей, і у дорослих відбуваються помітні порушення сну. Саме в цей період загострюються хронічні захворювання і знижується згортання крові.


Може не вистачати вітамінів, тому дуже бажано їсти більше фруктів і овочів, краще в термічно необробленому вигляді.


Також супермісяць дуже сильно впливає на психіку людини. Відбувається концентрація енергії і навіть її надлишок, тому, якщо її недостатньо витрачати, виникають сварки і конфлікти.


Явна імпульсивність може вплинути і на прийняття невірних рішень або викликати необачність, з-за чого відбуваються прикрі помилки.


14 листопада 2016 року Місяць перебуває в знаку Тельця, а це означає, що час відмінно підходить для планування і закладки фундаменту майбутніх справ. Але починати що-небудь астрологи настійно не рекомендують — для цього є дні молодика.


Поділіться цією статтею з друзями, нехай теж готуються до рідкісного суперлунию!


Читайте: Історія бабусі Олени, яка довела, що ніколи не пізно здійснити мрію

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту