Логотип сайту

Журнал Ротшильдів 2018: розшифровка таємничих знаків - поради для усіх

Публіка досі б'ється над загадковими обкладинками журналів The Economist минулих років: у 2015 і 2016 на них були зображені діячі світової політичної арени, в 2017 — карти Таро і напис про Трампа. А тепер вийшов прогноз на 2018 рік. 63 дивні фігурки, в яких зашифровано послання від самого могутнього клану планети.Дванадцять, на думку фахівців, означає повноту, завершеність: дванадцять знаків зодіаку, дванадцять учнів Христа, дванадцять олімпійських богів і так далі.


Картинки приписали основної події кожного тижня


Проте, напевно зрозуміти сенс головоломки навряд чи хтось зможе, тому пропонуємо вам самим подивитися на те, що представлено на черговий обкладинці The Economist і поміркувати над деякими припущеннями.


Здогадки не мої, однак, я зазначу моменти, які, на мій погляд, є важливими і доленосними.

З перших 14 знаків, все мені здається досить буденним і передбачуваним. Магнати, масонські фільми, педофіли — все це стало буднями, на жаль. А от мінус одна країна з ЄС — вже цікавіше. Так, теорія про розвал ЄС, як колись розвалили СРСР стає ще більш очевидною. Хто такий чоловік з тростиною — ще теж цікаво.

Тут вже зовсім несолодко. Астероїд — не новина, писали про це не раз. Кім Чен Ин у зв'язці з ядерними вибухами викликає підозру. А також президенти Китаю і Індії — країн, союз з якими нам дуже потрібен.Нагадаю, що деякі «символи, знаки і натяки», представлені на обкладинках минулих років, зараз знаходять в устах публіки цілком логічне пояснення минулими подіями.


Взагалі, на обкладинці журналу «Економіст» зображені 8 окультних карт Таро. Всього в колоді 78 карт, 22 старші або козирі, при перекладі на англійську «трампи».


Отже, значення 1 карта, на якій зображена охоплена вежа.


В той раз, фахівці, які займаються вивченням обкладинки журналу Ротшильда, пов'язали це послання з подіями 14 червня в Лондоні. В цей день в 27-поверхової житлової вежі Гренфелл-тауер у Лондоні з не встановленої поки причини постраждали більше 50 чоловік. Трагедія обернулася масовими заворушеннями.


Однак якщо подивитися ширше, то на карті зображено розкол. З одного боку вежі, натовп несе прапор з серпом і молотом, з іншого — розп'яття. 2017 рік — це 500 — річчя реформації Католицької Церкви і 100 — річчя Жовтневої революції. Саме розкол ми і спостерігали у суспільстві весь 2017 рік.

Ось ще одне цікаве спостереження.Читайте: «Інтелектуальний інсульт»: як зайві знання отупляють наснаприклад, Патріарх Московський Кирило був зображений на обкладинці The Economist поряд з Папою Римським, і вони насправді зустрілися з Франциском на Кубі. Ця зустріч була першою в своєму роді, так як предстоятелі православної і католицької церкви раніше за всю історію в такій ситуації не бували.

Також силу «пророцтва» приписують погляду британського прем'єр-міністра Кемерона, який дивиться в сторону від своїх соратників... І буквально через півроку після виходу журналу Кемерон пішов у відставку, і стався Брекзи, який нікому до останнього не вірилося.


Чи, можна згадати обкладинку журналу, на якій Путін зображений царем.

Придивіться. Одна з «медалей» — це око, що дивиться. Він висить на триколорі, кольори якого теж символізує різну приналежність до лож за деякими матеріалами. Тобто Путіна бачать як наглядача за країною. Можливо, йому були поставлені певні завдання, які як керівник, він виконав.


Ротшильди — найстаріший фінансовий клан планети, і саме їх журнал користується у користується в суспільстві великою популярністю. тижневик виходить тиражем в два мільйони екземплярів на різних мовах, а його електронна версія налічує близько сорока мільйонів передплатників.


Завжди було цікаво зрозуміти, що у зв'язці між світовими подіями і обкладинкою журналу курка, а що яйце.


«Економісту» завжди приділяється пильна увага, оскільки з року в рік те, що є для них обличчям журналу, для нас стає реальністю. Чи збудуться прогнози аналітиків цього журналу, можна буде вже переглянути через тиждень.Читайте: Сповідь працівника Amway

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту