Логотип сайту

Ось якийсь чоловік вважається найкращим коханцем за знаком Зодіаку - поради для усіх
Здорові стосунки між чоловіком і жінкою немислимі без сексу. Цей пункт однаково важливий для обох партнерів. Не одна жінка на початку відносин задається питанням: «Яким він буде коханцем?» І правильно робить, бо більшій половині дам важливо, щоб чоловік був заможний в ліжку.


Тому астрологічний прогноз з цього питання не завадить. Безумовно, це далеко не стовідсоткова характеристика, але дуже багато що сходиться, тому читаємо і робимо висновки.


Пропонуємо розпочати наш аналіз з тих, хто не заслужив звання «мачо» в ліжку, оскільки він дуже грубий з партнеркою. Якщо ви не прихильниця сексу в дусі «50 відтінків сірого» на постійній основі, не рекомендується займатися любов'ю з Водолієм, Стрільцем, Овном, Дівою і Рибою. Причому Овна можна відразу викреслювати зі списку, він очолює цей список грубості.


Нудотно ніжними виявилася Раки і Близнюки. Природні романтики, цього не відняти.


Читайте: Самі вірні чоловіки по знаку зодіаку


До чоловіків-егоїстам, тобто тим, кого не хвилюють бажання партнерки, аби їм було добре, можна віднести Лева, Овна, Стрільця і Козерога. Нелегко це прийняти, але ці красунчики більше беруть, ніж віддають. Не факт, що з ними ви будете на самому піку задоволення, тому сто разів подумайте, чи варто витрачати на них час.


Швидкими в сексі (прямо-таки спринтерами) є Близнюки, Овни, Стрільці. Якщо ви любите це по-швидкому, то тоді вам до них.


Тепер переходимо до самої цікавої частини нашої гороскопу – до героям, які заслужено визнані кращими коханцями. Найкращий секс у жінок був з Тільцями, на другому місці розмістилися Скорпіони, і замикає трійку лідерів Козеріг (мабуть, коли він забуває про себе коханого, то може доставити кайф).


Ось такий астрологічний прогноз любовних здібностей. Безумовно, не варто вірити всьому сказаному на всі сто відсотків, так як багато чого залежить від фізіології і «хімії», але варто придивитися!


Читайте: Як зляться Знаки Зодіаку

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту