Логотип сайту

Без одягу і без жалю: танцюристи в приголомшливих фотографіях Джордана Мэттера (18 ) - поради для усіх
Для нової книги фотографа-портретиста з Манхеттена позували оголені танцюристи з усього світу. Зйомки проходили на міських вулицях, а збірка називається «Танцюристи після настання темряви» (Dancers After Dark).


Джордан Мэттер (Jordan Matter) порадував нас новим проектом, який складатиметься з серії динамічних і натхненних знімків. Він фотографував оголених танцюристів в громадських місцях Лондона, Парижа, Нью-Йорка та інших міст. Джордан каже: «Часто в житті нам доводиться бігти до своєї мети з зав'язаними очима, довірившись своїм інстинктам. Ці зображення представляють нашу готовність кинутися на вулицю, не боячись невдач».


У кожній фотографії зображені артисти, покинули зону комфорту, щоб з повною віддачею здійснити свої мрії. Вони позували на тлі знаменитих пам'яток – Рокфеллер-центру в Нью-Йорку, Тріумфальної арки в Парижі, Вестмінстерського палацу в Лондоні, амстердамських каналів. Зйомки проходили в різну погоду і в різний час року.


У Мэттера знову вийшли приголомшливі фотографії, повні краси, грації, сили й оптимізму.Читайте: Чоловічий погляд на жіночу красуЧитайте: Краса оголеного тіла. 305 фото (18 )Читайте: Фотограф провів 7 місяців в борделях Бразилії. Його знімки чіпляють за живе!Читайте: 20 правдивих фотографій про життя в Голлівуді. Такого не побачиш на симпатичних листівках...Читайте: «Оголення» врятує світ або що природно, те не бридко
Читайте: Сексуальне життя людей з обмеженими можливостями: 10 інтимних знімків

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту