Логотип сайту

Як не поглинати чужий негатив - поради для усіх
Всі люди — це емоційні губки, але ступінь «промокаемости» у всіх різна. Деякі можуть вільно плавати в натовпі і масі негативу, не відчуваючи особливого дискомфорту. А у деяких це розлад може закінчитися вельми плачевно.


Емпатія — ось про що ми говоримо. Деякі люди своїми панічними атаками «заражають» вас, псують вам життя, але ви ніколи про це серйозно не думали.


З енергетичної точки зору, негативні емоції можуть мати наступні причини:


 • Ви можете відчувати чужий біль як свою власну.

 • «Загальні» проблеми стають особисто вашими.

 • У цих випадках емпатія, особливо в поєднанні з безсиллям, може стати причиною серйозної депресії. Припиніть поглинати чужі емоції! Ось інструкція:


  1. Визначте, наскільки на вас впливає емпатія


  Ось кілька характерних ознак того, що ви емпат.


 • Люди називають тебе «гиперчувствительным» або «надмірно чутливим». Вони не знають, що це не комплімент і не рішення.

 • Ви відчуваєте страх, занепокоєння і стрес, що передаються іншими людьми. Ви буквально фізично це відчуваєте.

 • Сама по собі така здатність — це не погано, але ви повинні мінімізувати вплив на людей, які вам не подобаються або яких ви не знаєте. Намагайтеся спілкуватися з друзями, колегами та членами сім'ї.


 • Ви швидко втомлюєтеся в натовпі.

 • Проходить кілька годин вечірки, і в душі ви відчуваєте себе виснаженим, нещасним і вивітреною.


 • Шуми, сторонні запахи і необхідність постійно розмовляти серйозно розхитують ваші нерви.

 • Щоб зарядитися енергією, ви повинні побути в стані повного спокою.

 • Ви постійно думаєте про те, що переживаєте.

 • Ви намагаєтеся осмислити будь-який досвід, розібрати всі ситуації по поличках. Ваші почуття легко зачепити, але ви уникаєте конфліктів.


 • Ви — «щедрий» співрозмовник і хороший слухач.

 • Вас напружують постійно кудись підвезти або щось перевезти.

 • 2. Шукайте джерело занепокоєння


  Запитайте себе, що ви відчуваєте — свої емоції або чужі? Звідки прийшла ця емоція? Страх і гнів майже ніколи не народжуються в головах эмпатов, але вони їх хороші переносники. Спробуйте визначити, де або у кого знаходиться генератор вашого неспокою. Можливо, над цим добре попрацювали телевізійники.


 • Ви тільки що переглянули комедію в кінотеатрі і перебуваєте у відмінному настрої. Раптом ви зустрічаєтеся з кимось із друзів або членів сім'ї — і весь цей настрій випаровується. З вами таке бувало? А могло б статися?

 • Те ж саме ви відчуваєте, коли йдете в торговий центр або на концерт. Людні місця пригнічують вас? Можливо, все це тому, що ви поглинаєте в себе негативні емоції інших людей у натовпі.

 • 3. Уникайте джерело занепокоєння. Будь-якою ціною


  Спробуйте для початку розмовляти з неприємними людьми з більш далекої відстані, ніж зазвичай. Відсторонитеся, стійте подалі. Цей трюк дійсно працює. Не бійтеся когось зачепити. Не бійтеся пересісти в метро на інше місце, якщо поруч присів тип-вонючка. Якщо поруч сидять сумні люди, пересідайте. Встаньте і відійдіть.


  4. У будь незрозумілої ситуації — концентруйтеся на диханні


  Дихання — це те, що пов'язує ваш мозок з вашою сутністю. Сконцентруйтеся кілька хвилин на диханні. Вдихайте спокій і видихайте негатив. Це допоможе вам усвідомити себе в часі і просторі, очистити голову від страху та інших важких емоцій. Уявіть негатив як сірий туман, що піднімається з вашого тіла. А на вдихах уявляйте потрапляє у вас промінь золотого світла. Це проста практика, яка може дати швидкі результати.


  Читайте: Тест: Чим одержимо ваше підсвідомість?


  5. Користуйтеся щитом


  Можна користуватися придуманої до нас зручною формою захисту. Кожен раз, коли перебуваєте в суспільстві важких і неприємних людей, подумки уявляйте собі висить у повітрі білий конверт. Колір, в принципі, може бути будь — яким- лише б ви відчували, що він надає вам сили. Думайте про це конверті як про щит, який відображає весь негатив і дискомфорт. Дозволяйте взяти собі з навколишнього середовища лише позитив.  6. Управляйте емоційними перевантаженнями


  Навчитеся розпізнавати людей, що смокчуть з інших енергію. Уникайте їх. В натовпі незнайомих людей займайте крайні місця. Уникайте спілкування з емоційними вампірами». А ще, якщо це можливо, то їжте. Шкідлива їжа, багата цукром, допоможе вам зібратися і заспокоїтися.


  Переконайтеся, що в будь-якій компанії ви не залежите від інших людей. Залишайте гроші на таксі, для того, щоб не бути прив'язаними до того, у кого на нього вони є. Переконайтеся, що зможете в будь-який час легко дістатися до будинку. Це дасть вам впевненість.


  Вам також знадобиться своє місце в будинку, в якому вам дають побути одному. Це може бути читальний куточок або стіл з комп'ютером.


  7. Шукайте позитивних людей і позитивні ситуації


  Зателефонуйте другу, з яким вам дуже подобається проводити час. Сходіть у бар з колегою, з яким цікаво спілкуватися за обідом. Вбирайте їх позитив і впевненість у собі.


  Будьте співчутливіша не тільки по відношенню до інших, але і до себе. Залишайтеся чуйними, але уникайте стресових ситуацій.


  8. Вибирайтеся на природу — навіть на самоті


  У вас повинні бути улюблені місця, де ви харчуєтеся позитивною енергією. Краще, якщо вони будуть на природі. Знайте, куди вам потрібно заїхати на годину-дві, щоб відпочити і зарядити батарейки. Нехай це буде набережна, парк, ліс за містом або озеро. Тримайте вдома і на робочому столі монітора пейзажі пишних лісів, водоспадів, диких пляжів.


  Як-небудь вранці спробуйте заїхати в ліс у передмісті. Відчуйте цей туман, цю росу, ці запахи. У вас повинен бути якийсь емоційний центр, в який ви збігали б як у тиху гавань під час шторму.


  Любите себе, вірте в краще і дивіться з позитивом вперед!


  Читайте: Тест: чи Є у вас якийсь дарунок? Загляньте собі в підсвідомість!

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту