Логотип сайту

12 помилок, допомагають злодіям викрасти ваш автомобіль - поради для усіх
Пам'ятаєте той момент, коли ви купили свій перший автомобіль? Це захоплюючий момент, коли вам став доступний абсолютно новий рівень свободи і незалежності. Здається, що весь світ у вас під рукою, адже все знаходиться всього в декількох хвилинах їзди!


Але автомобіль це також велика відповідальність, обережне водіння і турбота про транспортному засобі. Ви повинні регулярно перевіряти стан автомобіля, вчасно міняти масло, доливати омиває рідина і відскрібати лід з лобового скла взимку.Але найголовніше – робити все, щоб авто не вкрали! Ви стільки часу заробляли на машину, що менше всього хочеться втратити її.Здавалося б, від цього не можна вберегтися, і ви можете багато чого зробити, щоб запобігти викрадення свого автомобіля. А ще краще, не робити поширених помилок. І деякі з них набагато простіше, ніж ви думаєте.


Ці 12 нереально поширених помилок полегшують викрадення автомобіля, і злодії дуже сподіваються, що ви будете продовжувати це робити. Дотримуйтесь наших порад, і ваша машина перестане бути легкою здобиччю крадіїв.


1. Ви паркуєтеся там, де машину «ніхто не бачить».Ставте машину в добре замкнений гараж, якщо він у вас є.


Якщо гаража у вас немає, ставте автомобіль як можна ближче до свого дому.


Якщо ви живете в місті, паркуйтесь там, де цілодобово є люди.


2. Ви паркуєте машину в місцях, які погано освітлені.Але навіть таке місце, як стоянка автомобілів в переповненому торговому центрі, безпомилково приверне увагу злодіїв, якщо воно погано освітлене.


Паркуйтесь в добре освітлених місцях, а краще їдьте на таксі туди, де немає освітленій паркування.


3. Ви їздите на машині з видимими дефектами.Досить дорого підтримувати автомобіль в ідеальній формі, але це допоможе відвернути злодіїв, тому що вони думають, що на таких автомобілях встановлена ефективна сигналізація.


Якщо ваш автомобіль розбитий, то злодії думають, що розбита і система сигналізації. Таким чином, зберігаючи пристойний вигляд автомобіля, навіть якщо ремонт дешевий і поверхневий, ви зможете вберегти весь автомобіль.


Читайте: Як працюють німецькі сантехніки


4. Ви не ставили «лампочку сигналізації».Візуальне залякування — запорука безпеки. Навіть якщо на вашому автомобілі немає сигналізації, помістіть на нього світлодіодну лампочку і наклейку, які говорять про те, що сигналізація є.


Більше шансів, що злодії пройдуть повз такого автомобіля.


5. Ви залишаєте в салоні цінні речі.Залишаючи гаманці, дорогі інструменти, загорнуті подарунки, або що-небудь цінне на видному місці, ви притягуєте до автомобіля потенційних злодіїв, тому що подарунок всередині — бонусна видобуток грабіжника.


6. Ви не дбаєте про блокування рульового колеса і не ставите або аварійний вимикач бортової мережі «Kill Switch».Блокування рульового колеса являє собою металевий стрижень, який ви можете розмістити у себе на рульовому колесі. Це додаткова безпека, так як він блокує поворот рульового колеса. Злодії просто пропустять ваш автомобіль, щоб уникнути додаткових турбот.Ще ви можете встановити прихований вимикач бортової мережі «Kill Switch». Це трохи дорожче, але більш ефективно.


Читайте: Токсиколог: «Лосось — найбільш токсична їжа в усьому світі»


7. Ви «ненадовго» залишайте двері відкритими.Часто викрадають автомобілі, просто тому що власники не замикають двері.


Візьміть собі за правило: перевіряти, чи заблокований ваш автомобіль!


8. Ви віддаєте перевагу «автомат».Багато людей взагалі не вміють водити автомобіль з механічною коробкою передач.


Якщо вони не можуть на ньому їздити, то не зможуть вкрасти його. Може бути, настав час взяти уроки водіння!


9. Ви виходите з машини, залишаючи її двигун заведеним.Навіть якщо ви просто вибігли в ларьок за сигаретами, заблокуйте автомобіль і візьміть з собою ключі.


Читайте: Корисно знати: схеми шахрайства на ОLX


10. Влітку вікна вашої машини іноді залишаються відкритими.Це набагато спрощує злодіям доступ до вашого автомобіля. Їм не доведеться думати, як потрапити в машину, щоб викрасти її.


11. Документи на вашу машину лежать в бардачку.Якщо злодій викрав ваш автомобіль і його зупинила поліція, предьявив реєстраційне посвідчення автомобіля, він зможе поїхати далі.


Сховайте документ в місці, про який знаєте тільки ви і ті, хто водить машину.


12. На склі вашої машини немає її VIN-коду.Гравірування ідентифікаційного номера транспортного засобу на кожному вікні буде великим і ефективним стримуючим фактором для злодіїв, тому що їм доведеться витратитися на заміну стекол.


Ви все ще залучаєте злодіїв до свого автомобіля? Ви знаєте, які ще помилки допускають автомобілісти? Розкажіть нам в коментарях і, будь ласка, поділіться цим із друзями та сім'єю!


Читайте: 20 ринкових ніш, в яких можна заробити в найближчі 5-10 років

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту