Логотип сайту

Де шукати дешеві квитки і гарячі тури - поради для усіх

Ми зібрали сайти та сервіси для тих, хто хоче поїхати у відпустку якомога дешевше.


Vandrouki


Акції авіакомпаній і гарячі тури збирають кілька мандрівників з Білорусі. Тут можна знайти помилкові тарифи, розпродажі турів, акції компаній, купони на житло в різних країнах. У сайту ще є українська і білоруська версії. Головне — не тільки вчасно побачити потрібну акцію, але і встигнути зробити покупку, тому що всі хочуть подорожувати більше, а платити за це менше.


Tripsecrets


Інтернет-журнал, який не спеціалізується на акціях, а пише про все корисному для подорожей: серед тем — лайфхаки, історії, закордонні стажування. Ми рекомендуємо придивитися до розділу «Вигідно», де редактор Анастасія Репрева щодня збирає авіаквитки за привабливими цінами. Ще тут часто бувають різні інструкції, наприклад, як дістатися до різних країн дешево. Наприклад, якщо ви ще не знаєте про поїзді «Москва — Нестеров», то вам сюди.


Біржа «Турдома»


Це спеціалізований сайт для учасників туристичного ринку, але тут є чим поживитися звичайній людині, яка хоче у відпустку. За палаючими турами (рідше — круїзами) потрібно йти в розділ «Біржа»: різні туроператори протягом дня скидають сюди свої спецпропозиції за квитками і турпакетами. Залишається дочекатися потрібного, паралельно складаючи речі в чемодан.


100500 миль


На сайті або в співтовариствах у соціальних мережах можна знайти інформацію про дешеві квитки і турах, купонах Airbnb, знижки на готелі, в тому числі для сервісу Booking.com, а також онлайн-страховку для мандрівників.


«Пірати»


Співтовариство з назвою «Пірати» та гаслом «Подорожуй дешево!» вітається з читачами не інакше як «Алоха!» і взагалі рясніє захопленими заголовками на кшталт «Пропозиції на травень!», «Безвізові тижневі тури!» та «Актуально!». Хоча за корисну інформацію все це можна пробачити. Тут є промокоди на житло, тури, різні бонуси і пояснення того, як збирати милі на різних авіакомпаніях.


Cheaptrip


Про засновниці турагентства Ірини Мамай («Чиптрип») ми писали пару років тому. Почався бізнес спільноти в «Живому журналі», де Ірина ділилася корисною інформацією про подорожі. Зараз вигідні пропозиції за квитками і готелям, як і раніше з'являються в стрічці спільноти, але купити їх можна безпосередньо в «Чиптрип».


«Травелата»


Гіпермаркет турів «Травелата» збирає пропозиції від 120 туроператорів. У вкладці «Гарячі тури» є вигідні пропозиції на найближчий тиждень. Наприклад, зараз можна полетіти на п'ять днів в Туніс за 12 570 рублів з людини, на тиждень в Марокко за 14 914 рублів з людини або до В'єтнаму за 23 647 рублів з людини. Той випадок, коли тур обійдеться дешевше перельоту.


Busradar


Зручний сервіс для тих, хто подорожує по Європі на автобусах. На сайті чи в додатку можна вбити точку виїзду і призначення, а система видасть найдешевші варіанти того, як дістатися до потрібного міста. До речі, серед варіантів будуть не тільки автобуси, а й актуальні поїздки на BlaBlaCar.


Читайте: 20 сайтів для пошуку міжнародних програм, волонтерств, грантів, конкурсів та роботи

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту