Логотип сайту

Як прив'язати годівницю?

Как привязать кормушку?

Дивіться відео

Як прив'язати годівницю?

Годівницею досвідчені рибалки називають спеціальну спіралевидну снасть, яку вони наповнюють наживкою - підгодівлею. Таким чином, риба годується з цієї снасті, підходячи все ближче і ближче до гачка, що істотно полегшує ловлю. Як прив'язати годівницю, щоб отримати хороший улов?

Прив'язування годівниці

Годівницю можна прив'язати безпосередньо до самої волосіні. Багато хто так і роблять. Проте рибалки зі стажем радять прикріплювати її до волосіні через карабін. Тобто за допомогою спеціальної застібки - так ви зможете набагато швидше міняти снасті, відстібаючи старі і пристібаючи нові за допомогою спеціального кріплення. Прив'язавши ж годівницю до самої ліску, у разі необхідності доведеться волосінь різати, а потім ще і розплутувати вузли. Це довго і важко.

Для прив'язування годівниці через карабін використовується безліч вузлів. Розглянемо два найбільш популярних і міцних.

Вузол 1

Волосінь протягується в вушко карабіна, потім вільним її кінцем знизу вгору починають обмотувати основну волосінь. Через 7-10 обертів вільний кінець протягують в петлю, що утворилася у вушка карабіна. Потім вузол змочують і повільно затягують. Вільний кінець відрізують.

Вузол 2

Називається він Offshore Swivel-Knot. Протягуємо в вушко карабіна петлю, піднімаємо петлю вгору до кінців ліски, а карабін повинен висіти вниз. Тепер обертаємо карабін навколо самого себе. Волосінь скручується зсередини. Після 5-7 обертів змочуємо вузол і повільно його затягуємо.

Про інші хитрощі і пристосуваннях рибалок читайте в розділі Рибальські снасті.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту