Логотип сайту

Як доїхати до Леруа Мерлен?

Как доехать до Леруа Мерлен?

Леруа Мерлен - це величезний гіпермаркет, який торгує будівельними матеріалами від різних відомих брендових і якісних виробників. Це відмінний магазин, в якому можна придбати всі необхідні матеріали та інструменти для будівництва за містом, ремонту квартири і т. п. Крім цього в магазині можна знайти меблі для будь-якого інтер'єру і дизайну приміщення, різноманітні світильники, карнизи, підвіконня та інші матеріали. Можна сказати, що Леруа Мерлен - це магазин, де зібрано все в одному місці для вашої квартири чи будинку.

У Москві багато магазинів Леруа Мерлен, однак, самим популярним є магазин Леруа Мерлен в Хімках. Не кожен житель Москви і Підмосков'я знає, як доїхати до Леруа Мерлен в Хімках. Розглянемо це питання далі.

Як дістатися до Леруа Мерлен в Хімках

Дістатися до Леруа Мерлен в Хімках можна кількома способами.

На автобусах та маршрутних таксі

Від станцій метро Річковий вокзал, Планерна, Войковська, Тушинському. Крім цього від залізничної станції Химки ходять маршрутні таксі і автобуси до Леруа Мерлен під номерами 43, 30, 22, 28. До станції Химки можна доїхати на електричці від Ленінградського вокзалу (метро Комсомольська) або будь-якої станції за цим напрямом.

На автомобілі

Від центру Москви необхідно їхати по Ленінградському шосе в район Химки. Магазин розташований на Ленінградському шосе після МКАДа і знайти його буде неважко. Також можна доїхати по МКАДу до Ленінградського шосе, а потім до магазину.

Також ви можете прочитати нашу корисну статтю Де купити форми для плитки.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту