Логотип сайту

Як отримати електрику?

Как получить электричество?

Дивіться відео

Як отримати електрику?

Сьогодні ми поговоримо про альтернативні способи отримання електроенергії. Це може бути корисно тим, хто хоче знизити плату за електрику в будинку і зробити своє житло більш автономним і незалежним від електростанції. Отже, існує кілька способів, як отримати електрикою, і для цього можна використовувати:

 • енергію сонця;
 • енергію вітру;
 • енергію води.
 • Сонячні батареї

  Самий екологічний і простий вигляд отримання електроенергії - це використання сонячних батарей. Але тут є свої мінуси. По-перше, щоб купити обладнання, потрібно чимало грошей, але з часом ціна на них стане менше. Також потрібно врахувати, що для забезпечення приміщення електрикою за рахунок сонячних батарей потрібне сонячне світло. Природно, вночі і навіть в похмуру погоду сонячні батареї не можуть виробляти електрику.

  Вітряні генератори

  Ще один спосіб виробити електрику за рахунок навколишньої природи - це поставити вітряний генератор. Сучасні вітряки використовуються в тих місцях, де дмуть сильні і постійні вітри, щоб забезпечити йому рух. Безумовні плюси такого способу отримання енергії - відсутність витрат на паливо, адже енергія береться з повітря. Також можна відзначити екологічність - ніякої шкоди навколишній природі. Єдині причини, по яких варто відмовитися від використання вітряних генераторів - це повна залежність від вітру і дорожнеча початкового обладнання.

  Гідрогенератор

  Щоб отримувати енергію за рахунок гідрогенератора, потрібна річка з досить сильним плином. В іншому випадку нічого не вийде, адже потрібно безперервний рух. Також можна використовувати стічні та зливні труби для того, щоб вироблялося електрика. Гідрогенератори не так вже поширені, так як не дуже зручно бути прив'язаним тільки до того місця, де є річка. До того ж, взимку водойми мають властивість перемерзати, що призводить до того, що використання гідрогенератора стає неможливим.

  Як отримати електрику з підручних засобів

  Багато дітей люблять проводити різні досліди заради задоволення своїх інтересів. Багатьом школярам буде цікаво дізнатися, як можна в домашніх умовах підручними засобами отримати енергію.

  Електрика з дерева

  Щоб добути електрику за допомогою дерева, вам знадобиться алюмінієвий стержень або цвях, мідна трубка, живе дерево.

  Отже, встромляємо в дерево цвях або стрижень так, щоб він пройшов через кору і дістав до самого стовбура. Поряд з деревом встромляємо в землю мідну трубу на 20 див. Таким чином, між деревом і трубою виникне напруга.

  Досвід з картоплею

  Мабуть, це самий популярний і простий спосіб отримання енергії. Нам знадобиться сіль, зубна паста, картоплина і дроти.

 • Розрізаємо картоплину навпіл.
 • Одну частину протикаємо проводом, а в іншій робимо поглиблення і заповнюємо його пастою з сіллю.
 • Після чого з'єднуємо частини овоча так, щоб паста і дроти стикалися. Генератор електрики готовий. З його допомогою ви можете спробувати розводити багаття або запалити маленькі лампочки.
 • Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту