Логотип сайту

Як стати страшним?

Как стать страшным?

Змінитися і ще раз - змінитися! Ця думка, напевно, постійно гризе добру половину всього людства. Людям властиво почуття невпевненості в собі, своїх діях і вчинках. А тут ще й навколишнє публіка вважає тебе, як з'ясовується, не достатньо сміливим, твердим, «крутим». Погодьтеся, зайва м'якотілість - не самий гідний властивість характеру. Необхідно як можна скоріше розпочати роботу над собою, позбувшись від заважають вам звичок і якостей.

Навіщо потрібна робота над собою

До цього, так чи інакше, приходить кожен. Особливо в молодості. Хтось мріє стати менш запальним, хтось, навпаки, більш рішучим і сміливим, щоб завжди зуміти постояти за себе. Зміцнити свою силу волі, виконувати поставлені завдання і не боятися приступити до дій. Інакше кажучи, працювати над собою і своїм характером, щоб чогось досягти в житті. А потрібно це, в першу чергу, вам і вашим близьким людям, щиро хворіє і переживають за вас. Про те, як потрібно працювати над собою, читайте в наших статтях Робота над собою.

Як стати «страшним людиною

Ну, звичайно ж, «страшним» не в тому сенсі, щоб тебе боялися перехожі на вулиці, а в тому, щоб вселяти однокласникам, однокурсникам, товаришам по службі (потрібне підкреслити) належну повагу, завоювати авторитет серед оточуючих тебе індивідуумів. Є кілька революційних ідей, здатних змінити ваш імідж до невпізнання. Варто тільки активно попрацювати в цьому напрямку, і через півроку ви будете виглядати досить круто».

 • Змініть спосіб життя в бік: сказав - зробив, станьте господарем своєму слову. Здійсніть який-небудь вражає уяву вчинок на очах здивованої публіки. Зробіть собі та іншим лякаюче сміливий виклик, завоювавши таким способом авторитет.
 • Змініть свою поведінку: стати впевненим у собі, не лебезите, не бійтеся, не заискивайте, не мямлите, не просіть.
 • Змініть стилі одягу та зачіски на більш спортивні: шкіряна льотна куртка, потерті в міру джинси, кросівки, коротка стрижка (навіть можна поголитися наголо, але за умови, що ваш череп правильної форми).
 • Запишіться в атлетичний зал. Накачайте м'язи, стати сильним і більш грубим.
 • Змініть свої взаємини з жінками, будучи Донжуаном.
 • Ці поради допоможуть вам у досить короткі терміни придбати славу «страшного» людину, яку всі поважають і навіть трішки побоюються.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту