Логотип сайту

Як стати індивідуальної?

Как стать индивидуальной?

Стиль людини визначається підбором одягу, аксесуарів, взуття, макіяжу. Все це разом створює неповторний образ жінки. Сьогодні ми поговоримо саме про жінок, адже представниці слабкої статі традиційно більше уваги приділяють своїй зовнішності. Кожній дівчині хочеться, щоб її стиль був неповторним, оригінальним. На жаль, дівчата часто копіюють образи зірок естради і кіно, і це не завжди виглядає цікаво. Сьогодні ми розповімо про те, як знайти свій неповторний стиль і як стати індивідуальною. Зробити це не так складно, просто потрібно приділити час собі коханій.

Як стати індивідуальною: поради

 • Ваш імідж повинен відповідати вашому внутрішньому стану. Не варто керуватися тільки модою і престижем. Наприклад, не всі комфортно почувають себе в міні-спідницях та на запаморочливих шпильках. Якщо ви будете відчувати себе скуто і незручно, то ваш імідж буде зіпсований, якою б красунею ви не були. Якщо ви любите неформальну одяг - рвані джинси, кеди, то навряд чи полюбите строгий діловий костюм.
 • Приміряйте на себе різні образи. Перегляньте модні журнали, шукайте натхнення у фільмах, книгах, в різних епохах. Які жінки вас захоплюють? Як вони виглядають? Пам'ятайте: ваше завдання - не скопіювати чужий стиль, а підібрати собі ідеальний образ. Запишіть все те, що вам подобається, і те, що ви б хотіли втілити в своєму образі.
 • Проаналізуйте, які кольори вам підходять. Стилісти рекомендують орієнтуватися по вашому кольоротипу: осінь, зима, літо і весна. Вам можуть підходити або теплі або холодні відтінки. Знайдіть різнокольорові клаптики тканини і прикладайте їх до свого обличчя один за іншим. Який колір робить ваше обличчя свіжішим, яскравим, виразним?
 • Подумайте, яке враження ви хочете зробити: легка, витончена або пристрасна, сильна? Романтична? Амазонка? Може бути, дівчина з 30-х років? Ви можете бути будь-якою. Головне, щоб цей образ дійсно надихав вас. Необов'язково зупинятися на одному образі - жінка може бути різною і непередбачуваною.
 • Не обмежуйтеся вибором одягу. Зверніть увагу на аксесуари, зачіску, взуття та інші деталі. Все повинне підкорятися єдиному стилю.
 • Також вам може бути цікава стаття, Як стати індивідуальною особистістю.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту