Логотип сайту

Де можна зняти гроші?

Где можно снять деньги?

З розвитком банківської справи і інтернету в світі почали з'являтися пластикові картки, а також кріптовалюти і віртуальні системи оплати рахунків. Сьогодні завдяки цьому у кожної людини є величезний вибір банківських систем, на які він може отримувати зарплату, перераховувати гроші і з допомогою яких може оплачувати рахунки.

Однак у різних систем є різні варіанти знімання готівки, що буває важким для розуміння нових клієнтів і користувачів системи.

Розглянемо докладніше, де можна зняти готівку в різних банківських системах та мережах.

Де можна зняти готівку звичайних банків

Після того, як ви отримали пластикову карту вашого банку і рахунок, на який будуть приходити гроші з зарплати або інших джерел, потрібно зрозуміти, як знімати ці самі гроші. В даний час у звичайних банків є два стандартні способи знімання грошей:

 • Зняття готівки через банкомати.
 • Отримання готівки в офісах банку.
 • Розглянемо детальніше ці два способи.

  Зняття готівки в банкоматі

  У цьому випадку вам достатньо знайти найближчий банкомат вашого банку. Якщо у вас карта Ощадбанку, то необхідно знайти банкомат саме Ощадбанку, щоб зняти без комісії готівкові гроші. Ви також можете скористатися і будь-яким іншим банкоматом будь-якого банку, однак при цьому з вас може бути взята комісія за переказ і зняття коштів. Комісія може виявитися суттєвою. Але в наш час в Росії часто можна зняти гроші з банкомату іншого банку без комісії. За кордоном же банкомати можуть мати пристойну комісію за операції.

  Щоб зняти гроші в банкоматі, необхідно:

 • Знати свій пін-код та ввести його при запиті.
 • Натиснути на пункт «Зняття коштів», вписати необхідну суму і підтвердити висновок. Попередньо також можна в меню банкомату дізнатися поточний баланс вашого рахунку. Але після цього доведеться ввести pin-код ще раз.
 • Забрати картку і готівку.
 • Таким чином ви зможете зняти гроші в банкоматі.

  Отримання готівки у відділенні банку

  В даному випадку ви можете прийти у відділення вашого банку і попросити зняти гроші з вашого рахунку безпосередньо. Зазвичай таким способом діють, якщо втратили пластикову карту або не можуть знайти найближчий банкомат.

  Для зняття грошей необхідні карта або номер рахунку, а також паспорт власника рахунку.

  Зняття готівки з Яндекс.гроші, Вебмані і Ківі

  В наш час кріптовалюти і альтернативні банки увійшли в постійний побут. Однак зняття грошей з цих сервісів не так просто, як може здатися.

  Якщо це відома криптовалюта начебто Яндекс.грошей Вебмані і Ківі, то для зняття знадобиться замовити спочатку їх вид банківської карти, яка буде прив'язана до Visa або Mastercard. Завдяки такій карті можна буде зняти гроші в будь-якому банкоматі, приймаючому Візу і Мастеркард. Однак у цих сервісів є відсоток комісії на знімання. Наприклад, Яндекс.гроші запросить 3% 15 рублів за знімання в будь-якому банкоматі.

  Також є альтернативні нові банки начебто Зв'язкового банку. В даному випадку Зв'язковий банк дозволяє знімати готівку в будь-якому банкоматі без комісії на суму від трьох тисяч рублів.

  Незважаючи на комісії, такі віртуальні банки дозволяють простіше купувати через інтернет в будь-якому магазині, а також оплачувати рахунки.

  Також можна вивести з віртуальних валют кошти на реальний звичайний рахунок у банку. Але тут також буде взята комісія за операцію.

  Шахрайство в банкоматах

  Якщо ви часто користуєтеся банкоматами, то повинні завжди застосовувати запобіжні заходи проти шахраїв, які завжди хочуть нажитися на вашому рахунку в банку. У наш час, незважаючи на всі сучасні технології захисту, все одно знаходяться люди, які крадуть дані ваших карт. Тому так важливо підходити до знімання грошей в банкоматі з розумом.

  Спочатку необхідно звертати увагу на пристрій банкомата і навколишній простір. Іноді шахраї прикріплюють до банкомати відеокамери, щоб подивитися ваш пін-код, або навіть зчитувачі в роз'єм прийому пластикової карти. Зчитувач може отримати дані вашої картки, щоб через інтернет отримати доступ до вашого рахунку.

  Щоб цього уникнути, варто звертати увагу на роз'єм для пластикової карти. Якщо він відрізняється за кольором або якимсь іншим ознакам від іншого банкомату, то це вірна ознака зчитувального пристрою і краще скористатися іншим банкоматом. Також бажано викликати службу підтримки для усунення чужорідного пристрою.

  Також шахраї часто користуються накладної клавіатурою, яка передає дані від натискання на приймач зловмисника. Завдяки цьому шахраї дізнаються ваш пін-код і потім можуть відтворити копію вашої картки для зняття коштів з вашого рахунку.

  Необхідно завжди бути уважним і пильним при використанні банкомата. Варто вибирати банкомати близько відділень банків, де є камери. Також не варто повідомляти свій пін-код нікому іншому. Його повинні знати тільки ви і, можливо, деякі родичі.

  Ви можете прочитати нашу статтю Як зняти гроші з банкомату.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту