Логотип сайту

Якою алкоголь можна пити?

Какой алкоголь можно пить?

Помірне вживання спиртних напоїв може бути корисно для організму. А ось який алкоголь можна пити, коли присутні різні захворювання, ми розповімо в цій статті.

Алкоголь при різних захворюваннях

Виразка шлунка, гастрит

Медики стверджують, що при виразці шлунка і гастриті, особливо гострій стадії, будь-які спиртні напої суворо протипоказані. Заперечення проти вживання алкоголю викликано тим, що спирт в будь-яких кількостях його, потрапляючи в запалений шлунок, викликає погіршення самопочуття. Тому повідомлення про те, що горілка, пиво, вино та інший алкоголь комусь навіть допомогли впоратися із захворюванням не слід приймати як керівництво до дії, адже ризикувати тут доведеться власним здоров'ям.

Захворювання серця і судин

Тим, хто хоче зберегти здоров'я своєї серцево-судинної системи, слід звернути увагу на червоне виноградне вино. Воно здавна славиться своїми цілющими властивостями. У багатьох країнах таких, як Італія, Кіпр, Франція, Греція, Іспанія, де прийнято щодня вживати трохи вина, відзначений дуже низький рівень захворюваності серцево-судинної системи. Червоне вино, багатий поліфенолами, зміцнює серце і судини, сприяє збільшенню тривалості життя.

Інші захворювання

Розповісти про всі хвороби і алкоголь, який можна при них вживати, в одній статті не представляється можливим. Але можна зазначити, що у невеликих кількостях алкоголь можна пити при самих різних захворюваннях. З'ясувати точно, які спиртні напої не протипоказані, можна у свого лікуючого лікаря.

Іншу інформацію за темою ви знайдете в статті нашого ресурсу - Можна чи алкоголь з антибіотиками.

Алкоголь під час вагітності

Вагітність - це не хвороба, а особливий стан жінки - період, коли вона виношує дитину. Але в даний момент її життя є різні обмеження і в плані харчування, і в плані вживання спиртних напоїв. Якщо говорити коротко, то при вагітності алкоголь протипоказаний у будь-яких дозах, особливо у першому триместрі. Навіть невелика його кількість може негативно позначитися на формуванні органів плоду і призведе до патології і вроджених захворювань.

Більше дізнатися про цьому вам допоможе наша стаття - Можна чи алкоголь вагітним.

Алкоголь при дієті

Щодо спиртних напоїв під час дієти існує два правила:

 • Алкоголь пити не можна.
 • Алкоголь пити можна.
 • У першому випадку дієта повністю виключає будь-які спиртні напої, включаючи пиво і вино. У другому, навпаки, зосереджена на їх вживанні (мова йде про сухому червоному вині). Є навіть спеціальна п'ятиденний винна дієта. Однак вона підходить далеко не всім і має свої протипоказання. Докладніше обговорюється в статті - Можна пити при дієті.

  Говорячи про вживання алкоголю, ми маємо на увазі високоякісний продукт. Якщо пити так звану «паленку», то нічого крім шкоди отримати не можна. Тому, вирішивши порадувати себе келихом алкоголю, слід переконатися в його якості, роблячи покупку тільки в спеціалізованих магазинах або винних відділах і не соромлячись запитувати у продавців сертифікати на продукцію.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту