Логотип сайту

Як намалювати хвіст?

Как нарисовать хвост?

Дивіться відео

Як намалювати хвіст?

Природно, що процес малювання олівцем відбувається поетапно. Отже, вірним є рада, що малювати як риб'ячий хвіст, так і русалки або іншого фантастичного або реального істоти - теж потрібно таким способом.

Як намалювати олівцем хвіст

Припустимо, необхідно намалювати хвіст русалки з мультика чи казки.

 • Починати потрібно з нанесення контурів цілої фігури русалки. Верхню частину малюють як зазвичай - в техніці портрета. Волосся русалок зазвичай довге і кучеряве, спадають на груди;
 • Після цього можна приступати до промальовуванні хвоста. Контури хвоста малюються трохи довше, ніж довжина верхньої частини тіла. Що стосується пропорцій, то довжина і об'єм хвоста русалки повинен приблизно відповідати величинам нижньої частини людського тіла;
 • Після того, як ця задача виконана, контурів можна надати більшої чіткості, а на самому хвості намалювати лусочки середнього розміру. Таким чином, можна намалювати як хвіст русалки, так і хвіст риби або іншого «водоплавного», а також дельфіна.
 • Хвіст феї

  Східні (японські, китайські) мультфільми зображують своїх міфічних героїв - фей - з хвостом. Про це ми знаємо з аніме. Дана частина тіла цих істот зображується м'якою і пухнастою, а намалювати хвіст феї поетапно не становить жодних проблем і труднощів, якщо вміти малювати аніме-героїв.

  Техніка малювання

 • Для цього зображується «звичайна» дівчина-аніме, позаду якої домальовують хвіст;
 • Спочатку потрібно зобразити його вигин і обриси, хвіст повинен бути хвост феидосить довгий. Він не просто звисає, а як би знаходиться в русі. По товщині хвіст трохи товщі, ніж рука самої феї. Можна штрихами намалювати хвіст у вигляді «ковбаски», а потім домалювати по його краях ворсинки, які будуть імітувати пухнастість хвоста;
 • Після того, як олівцевий малюнок готовий, його можна прикрасити кольоровими крейдою або фарбами. Хвіст у фей може бути самого різного забарвлення.
 • Популярним є мультфільм, який так і називається «Хвіст феї», це означає, що питання, як намалювати Люсі - головну його героїню, завжди актуальне. Для цього малюють традиційну дівчину-аніме, блондинку з великими чорними очима і тонкими рисами обличчя. Найлегше зобразити цього персонажа, якщо змалювати його з самого мультика.

  Ще більше інформації про техніку і різноманітних прийомах малювання можна дізнатися в нашому розділі Малювання.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту