Логотип сайту

Як встановити гру через торрент?

Как установить игру через торрент?

У наш час величезна кількість людей віддає перевагу користуватися піратськими версіями комп'ютерних ігор. Такі ігри купують на піратських дисках або качають з торрентів.

Торрент - це спеціальна система для обміну файлами. У ній інші користувачі викладають файли в загальний доступ, і завантажити ці файли може будь-хто, у кого встановлена ця програма.

Як встановити гру, скачану з торрента

Для початку необхідно завантажити саму гру через торрент. Як користуватися цією програмою, ви можете прочитати в нашій статті Як качати з торрента.

Отже, ви скачали гру з торрента. Вона може бути в розширенні образу диска або у вигляді звичайних файлів. У другому випадку встановити гру не складе праці, запустивши файл з розширенням «.exe» і слідуючи простій інструкції.

А ось образ диска може викликати труднощі. Розглянемо таку установку докладніше.

Установка образу диска гри

Якщо у вас встановлена ОС Windows 8, то образ диска відкривається, якщо ви натиснете на нього 2 рази правою кнопкою миші. Зберігаються В папці, ви знову побачите все ті ж звичайні файли. Досить знайти файл з розширенням «.exe» і ви зможете запустити установку.

Проте якщо у вас встановлена стара ОС Windows, щоб встановити гру, доведеться використовувати сторонню програму Alcohol 120%. Для цього:

 • Завантажуємо програму з офіційного сайту і встановлюємо.
 • Запускаємо програму і чекаємо, коли вона створить віртуальний привід.
 • Потім можна так само, як і в Windows 8 монтувати образ і почати установку. Або ж можна відкрити програму Alcohol 120% і пройти по шляху «Файл - Відкрити». У новому вікні вкажіть шлях до образу диска гри. Відкриється список файлів, де можна запустити установку. У деяких випадках установка запускається автоматично.
 • Після установки можна запускати гру.

  Більш детально про встановлення різних ігор, ви можете прочитати в нашому розділі Установка ігор.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту