Логотип сайту

Як ловити на море?

Как ловить на море?

Дивіться відео

Як ловити на море?

Для багатьох риболовля - це виключно поїздки на озера і річки, а море - місце для відпочинку. Насправді, якщо ви любитель вудіння риби, то і на солоних водоймах зможете не тільки позасмагати, але і вдосталь порибалити. Морська рибалка має свої переваги і недоліки. Який вид вам більше сподобається, вирішуйте самі, але спробувати ловити на море, безсумнівно, варто.

Плюси і мінуси морської риболовлі

Фауна більшості морів набагато більш різноманітна, ніж у прісних водоймах. Риба часто збивається в косяки. Якщо вам пощастить потрапити на нього, то повернетеся додому з повними садками риби. Адже в одвірку суперництво за приманку спонукає тварин люто кидатися на будь-яку здобич.

Рибалити можна як з берега, так і з води. Видове різноманіття риби буде залежати від місця риболовлі, часу року. Але в будь-якому випадку, якщо погода буде стійка, з легким вітерцем і несильними хвилями, результат вас обов'язково порадує.

Що недобре в морській лові, так це залежність від погоди. Як і прісноводні риби, мешканці моря чутливі до змін атмосферного тиску. У такі дні риба перестає їсти і залягає у водоростях. У цей час не можна зловити її навіть на найвишуканішу приманку. Не любить риба і морських хвилювань. Під час штормів рибалити біля берега абсолютно безглуздо.

Зате після шторму, коли на мілководді викинуто хвилями безліч оглушенных креветок, циклопів, а також інших безхребетних, сюди за доступною здобиччю приходять орди зголоднілих риб. Потрібно бути дуже невдалим, щоб піти в такий день без пристойного улову.

Додаткову інформацію про риболовлю можна знайти в розділі Ловля риби.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту