Логотип сайту

Як підключити сигналізацію?

Как подключить сигнализацию?

Дивіться відео

Як підключити сигналізацію?

Кожен автоаматор хоче надійно захистити свій транспортний засіб від грабіжників та крадіїв, особливо, якщо автомобіль часто залишається припаркованим у дворі багатоповерхового будинку або на вулиці. Багато сучасні машини оснащуються штатної захисною системою, такою, як іммобілайзер (центральний замок з дистанційним управлінням і блокуванням основних систем при розтині авто). Але подібні пристрої вже добре вивчені досвідченими злочинцями, і вони точно знають, як його вимкнути. Крім того, дане обладнання не може сповістити власника при виникненні позаштатної ситуації.

Відмінним доповненням або альтернативою заводських систем безпеки є якісна сигналізація від якого-небудь відомого виробника. Купуючи цей пристрій, ви значно ускладните життя правопорушників, якщо вони покусятся на ваше авто.

Тепер, коли ви придбали сигналізацію і готові встановлювати її на автомобіль, уважно прочитайте інструкцію, яка поставляється з нею в комплекті, і тільки після цього можна приступати до монтажу.

Як підключити сигналізацію до автомобіля самостійно?

Спочатку підготуйте набір інструментів для демонтажу внутрішнього оздоблення автомобіля, мультиметр з функцією прозвонки, кілька 3-4 метрових проводів, паяльник і ізоляційну стрічку (можна замінити термозбіжної трубкою).

Процес установки і підключення сигналізації на авто:

 • Для початку демонтуємо внутрішню обшивку на двері водія, щоб отримати доступ до основного блоку центрального замка (так як саме на двері водія встановлюється механізм, що передає сигнал для відкриття всіх інших дверей).
 • Знаходимо дроту, які підключаються до пристрою відмикання і замикання дверей і відстежуємо їх до блоку управління під торпедою.
 • В залежності від моделі сигналізації підключаємо по інструкції провід або проводу до контактів центрального замка (зазвичай це один провід).
 • Збираємо дверну панель і встановлюємо її назад. Крім того, якщо в машині встановлені електронні склопідйомники, можна відстежити і їх проводку, щоб автоматично закривати вікна при постановці на сигналізацію (наявність цієї функції залежить від моделі сигналізації).
 • Знаходимо на металевій частині кузова під передньою панеллю (ближче до центру кузова) вільне місце і закріплюємо на ньому датчик удару.
 • Встановлюємо центральний блок сигналізації під торпедою або близько основного керуючого блоку автомобіля (так, щоб зловмисникам було важче до нього дістатися).
 • З'єднуємо центральний блок з датчиком удару і дротом від центрального замка.
 • Підводимо живлення від клеми акумулятора або проводки, що безпосередньо з ним пов'язаних, до центрального блоку.
 • Далі необхідно з'єднати сигналізацію з замком запалювання, зазвичай для цього на ній передбачені контакти, які позначені як «АСС» або «Запалювання». Місце підключення до системи запалювання залежить від типу сигналізації і моделі автомобіля (воно зазвичай вказується в інструкції).
 • На наступному етапі підключаємо до сигналізації габаритні вогні або аварійку. Це дасть можливість проводити візуальне сповіщення при виникненні нештатних ситуацій. Крім того, деякі виробники встановлюють сигналізацію функцію пошуку автомобіля: при натисканні на кнопку пульта машина починає подавати світлові і звукові сигнали (дуже корисно на великих парковках).
 • Деякі сигналізації оснащені системою блокування стартера або автоматичної активації гальма. Для підключення даних функцій доведеться впроваджуватися в базові системи автомобіля, встановлюйте їх тільки в тому випадку, якщо без них не обійтися.
 • Варто відзначити, що краще використовувати дроти однакового кольору для підключення датчиків і живлення до основного блоку сигналізації. Це дозволить заплутати зловмисника при спробі відключити сигналізацію.

  Після того, як ви підключили всі проводи, необхідно налаштувати сигналізацію і перевірити коректність її роботи.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту