Логотип сайту

Як створити інтернет-магазин?

Как создать интернет-магазин?

На сьогоднішній день все більша кількість людей планують почати власний бізнес. Однак, відкриваючи власний бізнес, потрібно бути готовим до певних труднощів і ризиків. Наприклад, треба визначитися з тим, де саме поширювати інформацію про себе і надаються послуги. В умовах суворої конкуренції рекомендується створити інтернет-магазин.

Існує кілька варіантів створення інтернет-магазину:

 • звернутися за допомогою до професіоналів;
 • створити сайт самостійно;
 • відвідати курси з програмування;
 • придбати готовий сайт.
 • Допомога професіоналів

  Це рішення підходить далеко не для всіх, тому що робота досвідчених і кваліфікованих розробників коштує дорого. В цьому випадку будьте готові до серйозних матеріальних витрат.

  Створення сайту своїми руками

  Сайт можна створити самостійно, не звертаючись за допомогою до майстрів. Для цього можна скористатися спеціальними онлайн-сервісами, які надають можливість створити інтернет-магазин самостійно, не маючи навіть знань у сфері програмування. Наприклад, можна скористатися майданчиками storeland.ru, Zakupka.com або Recommerce.com.ua.

  Щоб створити інтернет-магазин на одному з цих сайтів, потрібно мінімум матеріальних витрат. Все можна зробити менше ніж за годину. Додатково такі сервіси надають можливість за пару кліків підключити до нового сайту два інструменту аналізу відвідувань і статистики - Яндекс.Метрику і Google Analytics. Завдяки цьому ви зможете постійно контролювати кількість відвідувачів вашого веб-ресурсу, аналізувати зміни на порталі, а також отримувати цінні звіти, які дозволять зробити бізнес більш успішним.

  Навіть якщо ви ніколи не займались програмуванням і створенням сайтів, представлені онлайн-сервіси нададуть вам всі необхідні рекомендації. Це дозволить розібратися у численних нюансах ведення підприємницької діяльності в Мережі, просування сайту та ін.

  Спеціалізовані курси

  Відвідайте спеціальні курси, на яких вам розкажуть, як створити інтернет-магазин, який буде приносити серйозний прибуток. Для цього вам не потрібно мати вищу освіту в галузі програмування - вистачить тільки базових знань ПК. Слід зауважити, що подібні курси в більшості випадків проходять в зручному для відвідувачів режимі (корпоративної, індивідуальної чи дистанційній формі). Відеокурси можна скачати, пройшовши по цьому посиланню.

  Придбання готового сайту

  Якщо ви не хочете з нуля створювати інтернет-магазин, то можете просто придбати готовий портал. Як показує практика, у підприємців-початківців часто відсутній вільний час на проектування магазину або замовлення відповідного проекту у професіоналів. У таких ситуаціях рекомендується придбати інтернет-магазин як готовий бізнес. Це допоможе істотно заощадити не тільки свої гроші, але і вільний час.

  У середньому, вартість інтернет-магазину знаходиться в межах від десяти до тридцяти тисяч рублів.

  Купуючи готовий проект, ви можете розраховувати на наступні переваги:

 • наявність всіх необхідних можливостей (готові магазини здатні приймати онлайн-платежі, вони інтегровані з різними платіжними системами);
 • можливість використання сформованого каталогу продукції;
 • наявність готового інтерфейсу;
 • різні варіанти доставки продукції.
 • Крім того, готовий інтернет-магазин уже знайомих споживачам. Відповідно, вам не доведеться багато витрачати на рекламу та пошук потенційних покупців. Зверніть увагу на те, що надалі готові інтернет-магазини можна інтегрувати з такими зовнішніми системами: 1С і Excel, а також з деякими популярними соцмережами.

  Придбати готовий інтернет-магазин можна через біржі сайтів. Наприклад, можете звернутися до цих бірж: pr-cy.ru і telderi.ru.

  Створення повноцінного інтернет-магазину - справа нелегка. Також ви можете подивитися ці статті, вони будуть вам корисні:

 • Як відкрити інтернет-магазин
 • Що продавати в інтернет-магазині
 • Про додаткові способи заробітку з будинку можна дізнатися зі статті Як заробити вдома

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту