Логотип сайту

Як доїхати до Сургута?

Как доехать до Сургута?

Сургут - найбільше місто Ханти-Мансійського автономного округу. Місто має найважливіше економічне, промислове та туристичне значення, а тому Сургут неодмінно потрібно занести в список обов'язкових для відвідування російських міст.

У цій статті розповімо, як дістатися до Сургута.

Поїздом

Мабуть, найпростіше дістатися до Сургута на поїзді, це не так дорого, як політ на літаку, і не так клопітно, як поїздка на власному авто. Варто сказати, що в літній час і новорічні свята Сургут досить популярний, а тому про квитки на поїзд варто подбати заздалегідь, однак, пам'ятайте, що раніше, ніж за 45 днів до поїздки, РЖД не продає квитки.

Варто врахувати, що всі поїзди до Сургута проходять, фірмовий поїзд через місто слід лише один, а тому особливого комфорту чекати не варто. З іншого боку, фірмовий потяг і обходиться дорожче. Крім того, на поїздах, які прямують через Сургут, часто можна зустріти так званих вахтовиків, а вони, як правило, збираються в галасливі і веселі компанії.

З Москви до Сургута ходять поїзди: 104Б, 012Я, 060У (фірмовий "Тюмень") і 110Э з відправленням відповідно - 03.35, 16.50, 16.50, 22.35.

Час у дорозі становить приблизно 47 годин, швидше за все 060У - 45 годин, найповільніше 104Б - майже 52 години. Орієнтовна вартість квитка - 4000 рублів за місце в плацкарті, плацкарт у фірмовий поїзд обійдеться в 5500 рублів.

Літаком

Літаком до Сургута можна полетіти з Москви і Новосибірська, літаки є кожен день. В основному літають машини компаній Ю-Тэйр, Когалим-Авто і Аерофлот. Квитки дорогі, як правило, в 3-4 рази дорожче, ніж на поїзд, однак якщо купувати їх набагато заздалегідь або за акції, можна навіть виграти.

Автомобілем

Раніше дістатися до Сургута на авто було вкрай проблематично - доводилося перебиратися на поромі, проте нещодавно в експлуатацію був введений новий міст через Обь, і все стало набагато простіше. Слідувати необхідно по трасі P404 через Тюмень, Тобольськ, Демьянку, Салым і Нефтеюганськ. Стан доріг не найкращий, але й не з ряду геть погане.

Важливий момент! На даній трасі обмеження швидкості в багатьох місцях - 50 км/год, тим не менш, не піддавайтеся бажанням порушити, особливість P404 ще і в тому, що на ній дуже багато співробітників ДІБДР.

Щасливої дороги!

Можливо, вас зацікавлять інші статті з розділу Як дістатися від і до.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту