Логотип сайту

Як зліпити з тесту?

Как слепить из теста?

Фігурки з тіста стануть чудовими іграшками для дітей або ж підійдуть в якості оригінального прикраси інтер'єру. Про те, що можна зліпити з солоного тіста, ми зараз розповімо.

Що зліпити з тіста: варіанти

В залежності від вашої фантазії і умінь можна зліпити з солоного тіста вироби будь-якого характеру і будь-якої складності. Ми пропонуємо вашій увазі дуже прості у виконанні варіанти.

Іграшки для новорічної ялинки

Якщо у вас є вдома невеликі формочки для випікання кексів, то ви запросто з їх допомогою зможете створити симпатична прикраса для інтер'єру, зокрема, наприклад, для новорічної ялинки. Для цього приготуйте солоне тісто, далі вставте його у форму для кексів, в потрібному місці вставте в тісто зубочистку (в цей отвір ви потім зможете просмикнути волосінь). Після цього поставте форму в духовку і випікайте при 200 градусах до 6 годин (тривалість випікання буде залежати від товщини виробу). Готову фігурку остудіть, обмотайте красивими стрічками або кольоровими нитками, закріпивши за допомогою рідкого клею. Дайте просохнути і вішайте за волосінь на ялинку.

Прикраси з формочок для печива

Зробіть фігурки за допомогою формочок для печива. Для цього приготуйте тісто, розкачати його на столі і, прикладаючи формочки, виріжте фігурки. Можна попередньо покласти на тісто мереживну серветку (краще прогумовану) і пройтися зверху качалкою - текстура виробів вийде рельєфною. Вироби просушуйте в природних умовах протягом 3-4 днів.

Вироби з відбитками дитячих рук і ніг

Можна зліпити з тіста саморобку з відбитками ніжок або ручок дитини. Для цього приготуйте тісто, вылепите з нього, наприклад, сердечко достатнього розміру. Потім прикладіть ніжку або ручку маляти, добре притиснувши її. Шилом проробіть отвір для шнурка. Можете також акуратно вивести ім'я дитини. Після цього поставте виріб в духовку і випікайте три години при температурі 100 градусів. Остиглу фігурку розфарбуйте фарбами, прикрасьте стрічками, нитками. Якщо потрібно, то додатково покрийте зверху рідким клеєм. Повісьте саморобку на шнурок або помістіть в рамку під скло.

Намисто з солоного тіста

Можна виготовити намисто з солоного тіста. Для цього приготуйте з маси фігурки для бус (наприклад, з допомогою все тих же формочок для печива), а також скачайте кульки, якими ви будете фігурки розділяти між собою. В кожному елементі за допомогою зубочистки виконайте збоку отвір, через який ви будете пропускати нитку. Зубочистки не виймайте, поки вироби повністю не просохнуть. Висохлі елементи бус розфарбуйте фарбами і декорують за своїм розсудом. По черзі нанизуйте кульки і фігурки на волосінь або щільну нитку. Кінці зв'яжіть. Готово!

Можливо, вам будуть цікаві також інші наші статті за схожою тематикою:

  • Як ліпити пельмені
  • Як зробити мурашку
  • Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту