Логотип сайту

Як підключити 4G на МТС?

Как подключить 4G на МТС?

На сьогоднішній день 4G LTE - найбільш сучасна і швидкісна технологія мобільного зв'язку, в тому числі і Інтернету. Даний стандарт обслуговування абонентів компанія МТС активно просуває на російському ринку. З технологією доступу 4G Інтернет по-справжньому блискавичний, так як працює на швидкості до 75 Мбіт/с.

Налаштування 4G МТС

Для початку користування мережею 4G необхідно, щоб на пристрої були налаштовані можливості використання всіх мереж 2G (GSM)/ 3G (UMTC) /4G(LTE) (режим універсального доступу), так як підключити 4G на телефон можна тільки при їх активному стані. В меню налаштувань пристрою можна виставити необхідний режим.

Насамперед, SIM-карту МТС слід встановити пристрій, який підтримує технологію 4G. В автоматичному режимі буде підключена послуга «Доступ в мережу 4G».

Також «Доступ в мережу 4G» можливо активувати самостійно будь-яким з двох способів:

 • набрати комбінацію *424#, виклик;
 • відправити текстове повідомлення, набравши 424, на короткий номер 111.
 • Підключення до послуги «Доступ в мережу 4G» можливо виключно за умови наявності активної послуги «Мобільний інтернет».

  Розібратися з налаштуванням Інтернету на вашому телефоні вам також допоможе стаття Як підключити Інтернет на МТС.

  Для того, щоб налаштувати 3G-Інтернет на телефоні, необхідно знати основні нюанси, які описані в статті Як налаштувати 3G-Інтернет на телефоні.

  Якщо вас цікавлять інші опції та можливості мобільного оператора МТС, читайте про це у розділі МТС.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту