Логотип сайту

Як зібрати мопед?

Как собрать мопед?

Дивіться відео

Як зібрати мопед?

На сьогоднішній день у продажу є великий асортимент скутерів, мотоциклів, мопедів від різних виробників. Кожен може вибрати для себе підходящий транспортний засіб. Комусь хочеться, щоб його мопед був невеликого розміру, хто бажає дизайн не як у всіх.

А є ті, хто любить все робити сам. Таким людям можна порадити проявити свої творчі здібності. Достатньо лише докладно вивчити, як зібрати мопед і приступити до власноручного конструювання транспортного засобу, який буде ідеально відповідати всім вимогам.

Що потрібно, щоб зібрати мопед?

Насамперед необхідно визначитися, які деталі будуть використовуватися для його складання. В якості основи всієї конструкції, найчастіше, виступає велосипед. Але тільки необхідно відразу вирішити питання - де будуть розміщуватися мотор і інші деталі.

Найбільше місця знадобиться двигуну, так як він самий габаритний з усіх запчастин. Як правило, двигун розташовують там, де у велосипеда задній багажник, інший варіант розташування - нижня частина рами. Вирішувати це питання слід виходити з того, яку будову у рами.

Також можна зробити раму самостійно. Для цього доведеться зайнятися зварювальними роботами. З деталей від велосипеда потрібно зварити раму, при цьому вибрати такі елементи для неї, щоб вона, в результаті, була дуже міцною і могла витримати передбачуване навантаження. Ні в якому разі не можна використовувати водопровідні труби, щоб зробити основу, так як труба недостатньо міцна і на такому мопеді далеко не заїдеш.

Коли рама готова, необхідно вирізати з листів заліза кріплення для двигуна, товщина кріплень має бути не менше 5 мм. Їх потрібно приварити до рами.

Двигун

Підійдуть двигуни від сільськогосподарської техніки, мотоблока або бензопили. мопедМожна скористатися спеціальним двигуном для велосипеда. Найпопулярніший з них - мотор, вироблений в Китаї, серія «Д». По суті, кожен повинен сам вирішити, який двигун вибрати.

Гальмівна система

Найкращий варіант - це установка колодкового гальма типу на заднє колесо. Конструкція досить легка, і тому система гальмування з високою потужністю не потрібно.

Більше інформації про виготовлення мопеда ви отримаєте при ознайомленні з нашою статтею Як зробити мопед.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту