Логотип сайту

Що з чого п'ють?

Что из чего пьют?

Дивіться відео

Що з чого п'ють?

У деяких країнах прийом напоїв зведений до рівня мистецтва - згадаймо, наприклад, Японію з її вишуканою чайною церемонією. Насправді, вживання кожного напою можна перетворити в гарне і приємне дійство. При цьому ми знаємо, що для кожного напою є своя посуд. А ось що з чого п'ють - питання вже більш складний. Давайте познайомимося з правилами етикету вибору посуду для різного роду напоїв.

Келихи для вина

Посуд для вина розрізняється за видами цього напою. Широкий келих у формі тюльпана, що вміщає 200-300 мл, призначений для червоного вина. Ця форма насичує напій киснем і довго утримує його приємний аромат. Для білого вина підійде меншу посудину місткістю 150-250 мл Він має видовжену форму і злегка звужується до краю.

Келихи для шампанського пінного

Келихи для цього пінного святкового напою поділяються на два види: флюте і креманка. Другий вид найчастіше використовують для побудови красивих пірамід із шампанського на прийомах і фуршетах. Флюте - фужер подовженої форми з довгою, витягнутою ніжкою - обов'язковий атрибут застілля, де наповнюються келихи шампанським. Вони бережуть температуру напою, стримуючи її зміна від дотиків руки.

Посуд для міцних напоїв

Тепер настав час дізнатися, що з чого п'ють справжні джентльмени. Міцний аристократичний коньяк, вабливий дорогим букетом, дегустують з келиха кулястої форми. Ніжка в нього лагідна, можна сказати, що її майже немає. Чаша зроблена так, щоб ідеально поміщатися в долоні. Знавці цього напою розуміють, що вся палітра смаку відкривається, коли напій злегка підігрітий теплом долонь. Пити його треба неспішно, роблячи невеликі глотки.Что из чего пьют

Віскі - напій справжніх ковбоїв. Його п'ють з шести - або восьмигранного склянки. Швидше за все, така традиція пішла з Дикого Заходу, де завсідники барів дуже любили цей напій, але часто в пориві емоцій розбивали подані барменом судини з напоєм. Продавці зрозуміли, що так посудом не напасешся, і почали використовувати в якості посудини стакани для віскі, зроблені з міцного дна пляшок. Тому саме із склянок прийнято пити цей напій і донині.

Якщо посуд для інших напоїв радує різноманітністю, то з вживанням горілки все і так зрозуміло - її п'ють із стандартних нехитрих стопок.

Посуд для безалкогольних напоїв

Стакани, які наповнюють водою або безалкогольними напоями, розрізняються за Что из чего пьютформою. Це можуть бути прямі довгасті судини або склянки з легким розширенням до верху. Перші призначені для води та фруктових напоїв начебто соків, другий тип підійде для лимонадів.

Красива посуд створює особливий піднесений настрій. Влаштовуючи вечірку або фуршет, уважно ставитеся до деталей і не забувайте про правила хорошого тону у виборі судин для напоїв - тоді вас вважатимуть справжнім знавцем етикету!

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту