Логотип сайту

Що означають лінії на долоні?

Что означают линии на ладони?

Дивіться відео

Що означають лінії на долоні?

Здавна люди хотіли заглянути вперед і дізнатися, що їх чекає у майбутньому, напевно, тому й існують різноманітні методи це зробити.

Трохи відкрити таємницю і визначити характер людини допоможе хіромантія. Що означають лінії, дізнатися досить легко, потрібно лише бажання і гарний зір.

Хіромантія являє собою одну з систем ворожіння, її метою є зчитування інформації про людині по лініях на руці. Саме слово "хіромантія" відбулося відразу від трьох слів, які в перекладі означають "рука", "вчення" і "гадаю".

У 17 столітті відношення до хіромантії було далеко не однозначним. Так, у Німеччині її викладали в університетах поряд з науками, а ось в Англії хіромантія була навпроти заборонена, як одна з форм чаклунства.

В наш час ознайомитися з основами хіромантії і дізнатися, що означають лінії на долоні, може кожен бажаючий.

Лінія життя

Напевно, кожен, навіть не цікавиться ворожіннями людина, знає про лінії життя. Лінія життя починається між великим і вказівним пальцем і йде до зап'ястя. Далеко не багато хто знає, що ця лінія асоціюється з батьком. По ній можна судити про проблеми у взаєминах.

В ідеалі вона повинна являти собою рівну і чітку лінію у формі букви С, але, зрозуміло, таке зустрічається далеко не завжди - найчастіше лінія життя має нерівності і інші порушення будови, все це свідчить про проблеми зі здоров'ям, так і про зміни в житті.

Лінія долі

Лінія долі йде по діагоналі від середнього пальця вниз.

Якщо лінія долі чітко окреслена, то, швидше за все, людина відчуває, що "пливе за течією", тобто самостійно не керує своєю долею. І навпаки, якщо дана лінія переривається, мало помітна, то людина є, що називається, господарем своєї долі.Линии на руке

Лінія розуму

Лінія розуму починається з тієї ж точки, що і лінія життя, але йде поперек долоні.

Лінія розуму відповідає за логіку, пам'ять і мислення. Пряма лінія розуму свідчить про те, що людина має логічне мислення, а ось вигнута говорить про наявність творчого підходу до речей. Однак, як і інші лінії, лінія розуму повинна розглядатися в сукупності з іншими лініями, щоб отримати більш повну і точну картину про людину та її характер.

Лінія серця

Лінія серця починається зі сторони мізинця, йде паралельно лінії розуму.

Ця лінія може показати любовне почуття, яке здатний випробувати чоловік, а також те, на що він більше всього орієнтований. Лінія серця відображає відносини між партнерами.

Як дізнатися майбутнє по лініях на руці

Багато жінок безсумнівно хочуть дізнатися про кількість майбутніх дітей, зробити це можна Ладоньпоглянувши на лінію шлюбу (вона знаходиться на пагорбі Меркурія, це та невелика риска, що знаходиться прямо біля мізинця). Лінії дітей відходять перпендикулярно вгору лінії шлюбу, яких може бути кілька.

Про великих можливостях людини і його таланти свідчить лінія Аполлона. Лінія Аполлона починається біля безіменного пальця і йде вниз або закруглюється до мізинця. Однак лінія повинна бути добре вираженою і прочеркивать борозну вздовж долоні, тільки в цьому випадку можна щось стверджувати. Така лінія Аполлона говорить про успішне майбутнє людини, про те, що він реалізує свої таланти і в цілому буде щасливий у житті.

Отримати ще більше інформації про лініях на руці і їх трактуванні ви зможете з нашої статті Що означають лінії на руці. І не забудьте приділити увагу статті Як гадати по руці, якщо ви хочете самостійно навчитися тлумачити розташування ліній на руці.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту