Логотип сайту

Як дістатися до Красноярська?

Как добраться до Красноярска?

Красноярськ - це велике місто, який знаходиться в центрі Сибіру, на берегах річки Єнісей. Є культурним, промисловим, освітнім і економічним центром, заснований у 1628 році. Красноярськ - місто-мільйонер у східній частині Росії, а також один із старовинних міст Сибіру. Дістатися до нього можна на літаку, поїзді, автобусі і машині.

Аеропорти Красноярська

Дістатися до Красноярська можна на літаку. Найближчий аеропорт, який носить назву Емельяново, знаходиться в 27 км від міста і в 5 км від траси М53. Емельяново обслуговує міжнародні рейси, так і рейси усередині країни. Дістатися до аеропорту можна на міському автобусі номер 635 або 501A, це займе приблизно 60 хвилин. На офіційному сайті аеропорту Емельяново, ви зможете дізнатися розклад авіарейсів.

Також в 1,5 км від Красноярська знаходиться аеропорт "Черемшанка", який обслуговує рейси Красноярського краю та сусідніх областей. Дістатися до нього можна на автобусі номер 501, 135, 135к. Найпопулярніші авіарейси в Абакан, Барнаул, Кизил, Новокузнецьк і інші великі міста Сибіру.

На поїзді

До Красноярська можна дістатися на поїзді. Ж/д вокзал міста знаходиться за адресою вул. 30 липня, д. 1. Найпопулярніші напрямки: Красноярськ-Москва, Красноярськ-Абакан, Красноярськ-Улан-Уде, Красноярськ-Новосибірськ і багато інших. Щоб дізнатися детальний розклад потягів, зайдіть на сайт ж/д вокзалу Красноярська.

На автобусі

До Красноярська не складе труднощів дістатися на автобусі з багатьох міст Росії, наприклад, з Новосибірська, Барнаула, Братськ,Іркутську, Нижнеудинска та інших місто.

Вокзал обслуговує величезну кількість приміських і міжміських рейсів, що знаходиться за адресою вул. Аэровокзальная, д. 22. Дізнатися розклад можна на сайті автовокзалу Красноярська.

На машині

Дістатися до Красноярська можна на особистому автомобілі, якщо рухатися по трасі AH6, яка зв'язує Східну Європу з Кореєю.

Якщо ви вирішили подолати понад 4000 км від Москви до Красноярська, то потрібно рухатися по трасі М5 в бік Челябінська, а потім по дорозі Р255, яка йде через Новосибірськ прямо до Красноярська.

Якщо ви прибули в Красноярськ і не знаєте, чим себе розважити, можете звернутися до статті Куди сходити в Красноярську, якщо ж вас цікавлять освітні установи, у статті Куди піти вчиться в Красноярську ви дізнаєтесь багато цікавої інформації.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту