Логотип сайту

Як зав'язувати хустки, шарфи, палантини?

Как завязывать платки, шарфы, палантины?

Дивіться відео

Як зав'язувати хустки, шарфи, палантини?

Одним із самих древніх і вже точно найбільш простим аксесуаром жіночого гардероба є хустка. Але, незважаючи на свою простоту, хустка (або його різновиду - шарф і палантин) і в наш час може бути дуже модним доповненням, що підходить практично будь-який одяг, починаючи від драпового пальто і закінчуючи вечірнім шовковою сукнею. Для цього треба лише вміти красиво його зав'язувати. Поговоримо докладніше про те, як зав'язувати хустки, шарфи, палантини: варіанти

Спосіб зав'язування шарфа, хустки або палантину залежить від матеріалу, з якого він виготовлений. Крім того, при виборі самого аксесуара, а також способу його зав'язування необхідно враховувати стиль одягу, для якої він призначається.

Як красиво зав'язати хустку

Основне призначення хустки - покривати жіночу голову. Крім того, хустку можна носити на шиї, зав'язавши його певним чином - деякі чоловіки використовують невеликий шовковий хустку замість традиційного краватки.

Строкатий хустку з бахромою, зав'язаний на стегнах, служить відмінним доповненням до вбрання в стилі «Бохо» і «Джипсі».

Маленький двоколірний бавовняний хустку - бандану - рокери і байкери зав'язують на передпліччя або навіть коліні.

Але не будемо далі заглиблюватися у подробиці носіння хустки різними екзотичними способами, і розповімо, як красиво зав'язати хустку на початку призначеному йому місці, а саме на голові.

Спосіб перший: нестаріюча класика

Цей спосіб особливо підходить дівчатам та жінкам, що носять зачіску з густою чілкою. Володарки настільки модних зараз прямих, довгих, розчесаного на прямий проділ волосся в хустині, зав'язаній класичним способом, виглядають привабливо.

 • Складіть хустку по діагоналі.
 • Накиньте його на верхівку, сильно на лоб не зрушуйте - хустку повинен лежати на голові таким чином, щоб з-під нього була видна пухнаста чубчик.
 • Кінці хустки схрестіть під підборіддям, обведіть їх навколо шиї і зав'яжіть ззаду поверх вільного кута хустки маленьким подвійним вузлом. Вільні кінчики можете заховати або залишити їх кокетливо майоріти.
 • Не затягуйте сильно вниз задній кут хустки. Зав'язавши хустку навколо шиї, обережно злегка потягніть вгору тканину над вузлом - в результаті хустку повинен лягти вільно, трохи нависаючи над шиєю, як капюшон.
 • Спосіб другий: пов'язка на голову

  Для створення такої пов'язки знадобиться невеликий хустку, зроблений з легкої тонкої тканини з красивим малюнком

 • Складіть хустку косинкою.
 • Прямий кут косинки прикладіть до середини її діагональної боку.завязывать
 • Отриману трапецію складіть навпіл в довжину ще один раз.
 • Складений таким чином хустку прикладіть до потилиці нижнім краєм уздовж лінії росту волосся.
 • Кінці хустки заведіть вперед, закривши при цьому вуха, і зав'яжіть їх на лобі подвійним вузлом.
 • Якщо хустка був маленький, то вільні кінчики вийдуть зовсім коротенькі - акуратно розправте їх в різні боки.
 • Якщо ж кінці вийшли занадто довгі, зробіть з них красивий бант.
 • Про інші способи зав'язування хустки раніше вже розповідалося в наших статтях Як носити хустку і Як зав'язати хустку на голові.

  Як красиво зав'язати шарф

  Шарф, на відміну від хустки, спочатку був створений для носіння на шиї, але з часом жінки знайшли йому друге застосування і почали споруджувати з шарфів різні хитромудрі головні убори, про створення яких ми зараз поговоримо більш докладно.

  Спосіб перший: тюрбан з шарфа

  Такий тюрбан може стати відмінним доповненням практично до будь-якого літнього завязыватькостюма або вечірнього вбрання - треба лише знайти відповідний за кольором широкий довгий шарф, зроблений з дорогого натурального шовку, і прекрасний головний убір буде готовий за п'ять хвилин.

 • Центральну частину шарфа накиньте на потиличну частину голови.
 • Зберіть в центрі лоба в єдину точку обидва кінці шарфа і закрутіть їх в один рівний, красивий, тугий джгут.
 • Цей джгут поверх шарфа оберніть навколо голови, вільні кінчики сховайте на лобі, заштовхавши їх під основу джгута.
 • Спосіб другий: пов'язка у формі чалми

  Для створення такої пов'язки знадобиться не широкий, але дуже довгий шарф, завязыватьзроблений з тонкої, добре драпірується тканини.

 • Складіть шарф вздовж
 • Прикладіть його центральну частину до потилиці.
 • Кінці шарфа заведіть вперед і один або два рази перекрутіть їх треба лобом.
 • Відведіть кінці тому, зав'яжіть їх на потилиці і залиште вільно текти по спині. При бажанні зав'яжіть кінці шарфа в пишний бант.
 • Про те, яким ще чином можна зав'язати шарф на голові або на шиї, читайте в нашій статті Як красиво зав'язати шарф.

  Як зав'язати палантин

  Палантин - дуже широкий щільний шарф (скоріше навіть накидка), який часто роблять з двох шарів тканини або хутра на підкладці. Обробкою палантину служить все той же хутро,завязыватьдовга бахрома або вишивка. Такі декоративні дорогі палантини, є доповненням до вечірнім або весільним сукням, носять, не зав'язуючи. Палантин лише накидають на голі плечі і спину, а його багато прикрашені кінці, перекинуті через руки вільно звисають до самої підлоги.

  Більш прості теплі палантини, зроблені з вовняної фланелі, мохеру або кашеміру, носять поверх пальто або джемпера. Такі палантини зав'язують самим простим способом, просто перевивши кінці або з'єднавши їх слабким одинарним вузлом. Про інші способи носіння палантину розказано в нашій статті Як зав'язувати палантин.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту