Логотип сайту

Як доїхати до Астани?

Как доехать до Астаны?

Астана - столиця Казахстану. Місто досить молодий, але дуже цікавий. Якщо ви зважилися на таку подорож, то вам слід розібратися, як доїхати до Астани і який вид транспорту для цього обрати.

До столиці Казахстану можна дістатися літаком, поїздом, автобусом і особистим автотранспортом.

Літаком

Повітряний вид транспорту - найшвидший. Літаки відправляються з московських аеропортів Шереметьєво, Внуково і Домодєдово і прилітають в міжнародний аеропорт «Астана», при цьому час у дорозі становить трохи більше 3-х годин. Мінімальна вартість квитків без пересадки - від 12 000 рублів.

Поїздом

Відстань до Астани досить-таки значна, і поїзд з Москви їде більше двох діб. Вирушають поїзди до Астани від станції Москва (Казанська). З Санкт-Петербурга потяг доїжджає за 2 дні 15 годин.

Подорожуючи залізницею, слід врахувати, що по дорозі до Астани вам доведеться пройти паспортно-митного контролю, тому необхідно підготувати паспорт і супровідні документи, якщо ви подорожуєте з дітьми.

Автобусом

Відстань від Москви до Астани по автодорозі становить 2900 км Автобусом їхати довго і не дуже зручно. Якщо ви хочете дістатися автобусом, то краще розглянути пересадочний варіант (Казань, Уфа, Нижній Новгород). Для жителів Петербурга можливий проїзд тільки з пересадками у великих містах по шляху прямування.

Особистим автотранспортом

Це ще один вид екстремальних подорожей. Крім значної відстані вас чекає безліч неприємностей, пов'язаних зі строгістю проходження митного контролю. Досвідчені мандрівники настійно не рекомендують їхати до Астани автомобілем. Якщо ж іншого виходу у вас немає, то запасіться терпінням і дуже ретельно декларуйте все своє майно на кордоні (включаючи телефон, камеру, фотоапарат тощо).

Інформацію про спосіб пересування в різні міста можна знайти в інших наших статтях. Наприклад:

  • Як доїхати до Самари
  • Як доїхати до Набережних Човнів
  • Як доїхати до Лобні
  • Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту