Логотип сайту

Що можна почитати цікавого?

Что можно почитать интересного?

Зимовим ввечері затишним, за чашкою чаю, ні заняття більш релаксуючого, ніж розташуватися в м'якому кріслі з захоплюючою розум і душу книгою. Головне, правильно її вибрати - і ми постараємося в цьому допомогти. Отже, що цікавого можна почитати?

Стівен Кінг "Країна радості"

Новий роман відомого автора вже знайшов теплий відгук у більшості шанувальників його творчості. Роман швидко захопить вас і перенесе в Joyland - парк атракціонів, де підробляє студент Девін Джонс. Тут панує атмосфера веселощів, навколо все яскраве і святкове, але це лише фасад. Якщо копнути глибше, то можна виявити багато таємниць, заплутаних історій і навіть нерозкрите вбивство молодої дівчини. Все це затягує Девіна: йому треба зазирнути в минуле і розплутати нитка загадкових подій.

Сергій Лук'яненко "Шостий дозор"

А ви знайомі зі світом Варт? Напевно так - книжкова серія почала видаватися ще в 1998 році, зібрала мільйони шанувальників (і не тільки в Росії і СНД, але і за кордоном). І ось, Сергій Лук'яненко випустив "Шостий Дозор". Цього разу ви знову зустрінетесь з Іншими, які створять новий Дозор, здатний захистити планету від небезпеки, що насувається.

Кетрін Бо "В тіні вічної краси"

Книга написана професійної журналісткою. Вона провела три роки, проживаючи в Індії. Ця книга - повне занурення в бідні квартали Мумбаї. Тут - не казка, а реальне життя реальних людей, які щодня борються за виживання і шматок хліба. Навряд чи книга залишить вас байдужими.

Джеймс Боуен "Вуличний кіт по імені Боб"

Ця книга познайомить з звичайним музикантом, що грає на вулицях Лондона. А ще - з котом Бобом, який зміг змінити життя музиканта. Історія написана легкою мовою і читати її - одне задоволення.

Анна Гавальда "Ян"

Нова повість Анни Гавальда - про життя, втім, як і інші її книги. Ця розповість про молодого чоловіка, якого звати Ян. Він працює в магазині, так як роботу за своєю творчою спеціальністю поки не знайшов. Ян не цілком задоволений своїм життям. Одного разу він знайомиться з сусідом і його родиною, і це дає початок змінам.

Сподіваємося, ви знайдете для себе потрібну книгу із запропонованих. Ще більше цікавого можна знайти тут:

  • Що цікавого почитати
  • Що почитати для душі
  • Що почитати для саморозвитку
  • Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту