Логотип сайту

Що таке амбре?

Что такое амбре?

Красиве, але багатьом незрозуміле слово "амбре" має три основних значення. Розглянемо кожне з них по порядку.

Що таке амбре: значення слова

  • Амбре в парфумерії. У XIX столітті амбре називали певний сорт духів, які виготовляли з есенції сірої амбри та інших додаткових речовин, що давали духам аромат. Амбра була досить дорогим компонентом, тому в дешевих парфумів її містилося мало. Чим більше амбри було в парфумах, тим дорожче вони коштували. Парфуми на основі амбри відрізнялися високою стійкістю - навіть після прання білизна зберігало аромат.
  • Якщо заглянете в тлумачні словники, то ви дізнаєтеся, що слово "амбре" має два розмовних значення, причому обидва застарілі і суперечать один одному. Перше значення: приємний запах, пахощі. Друге значення: поганий, неприємний запах.
  • У наш час найбільш популярне третє значення слова "амбре". Зараз амбре називають модну техніку фарбування волосся, при якій локони біля коренів темні, але ближче до кінців набувають світлий відтінок. При якісній фарбуванні немає чіткої межі, волосся поступово переходять з темного в більш світлий. У результаті виходить цікава і незвичайна зачіска. Також може різнитися ступінь контрасту коренів і кінців. Її можна виразити лише легким переходом кольору на один-два тони світліше до кінців або ж добитися високого ступеня контрасту, офарбивши коріння в насичений темний, а для решт вибравши дуже світлий відтінок. Якщо ви хочете пофарбувати волосся в такій техніці, важливо правильно вибрати фарбу. У цьому вам допоможе наша стаття Як вибрати фарбу для волосся.
  • А якщо у вас є питання, пов'язані з різною косметикою або парфумерією, ви можете задати їх в розділі Косметика, Парфумерія.

    Додати коментар
    Ім'я:*
    Пошук по сайту