Логотип сайту

Як навчитися швидко грати?

Как научиться быстро играть?

Навчитися самому грати на гітарі реально, але новачки здаються дуже швидко. Найчастіше проблема полягає в нездатності грамотно організувати практику, тому інтерес до освоєння інструмента пропадає дуже швидко. У цій статті ми розповімо, як навчитися швидко грати на гітарі і на що звернути увагу при самостійних заняттях.

Що ви чекаєте від занять?

Перш ніж приступити до занять, дайте відповідь на питання: «Що для мене - навчитися грати на гітарі?». Це допоможе вам у подальшому навчанні. Для одних це можливість навчитися грати улюблені композиції, для інших - освоїти інструмент досконально, дотримуючись класичних канонів гри. Якщо ви задалися першою метою, то навчання не забере багато часу. Самостійно ви впораєтеся з цим завданням. Якщо другий - запасіться терпінням і працьовитістю і краще зверніться за допомогою до педагога.

Представляємо вашій увазі кілька простих порад, які приведуть вас до мети.

Грайте як можна більше

Практика - це основа вашого навчання. Не буде гри, хоча б по півгодини в день, ваше навчання зійде нанівець. Це головне правило, якщо ви хочете швидко освоїти ази інструменту і навчитися грати нескладні композиції. Спочатку це буде складно: пальці будуть хворіти, поки ви не збільшите мозолі. Рекомендуємо одне-два заняття з педагогом: він покаже, як правильно тримати інструмент, руку, гриф, затискати струни, розповість про постановку пальців. Можна обмежитися переглядом роликів на ютубі, але є ймовірність, що ви щось робите неправильно. Це в подальшому завадить ефективності навчання. Можна на худий кінець попросити грає одного проконтролювати вас і розповісти ази.

Не заглиблюйтесь в теорію

Якщо ваша мета - навчитися грати улюблені композиції, то багато музикантів рекомендують не вдаватися в теорію. Це може перешкодити грі на початковому рівні. Вам необхідно навчитися знати розташування акордів і читати табулатури. На даному етапі цього буде достатньо.

Тренуйте м'язи лівої руки

Купіть еспандер і тренуйте кисть по п'ять хвилин на день (не більше, інакше можна викликати перенапруження). Складні акорди типу барре вимагають фізичних зусиль. З натренованого рукою вам стане легше їх практикувати.

Купіть хорошу гітару

Виберіть адекватну модель для початківців. Не купуйте найдешевшу гітару - ви будете позбавлені задоволення від занять з багатьох причин. Продавець магазину музичних інструментів допоможе вибрати для вас оптимальний варіант. Якщо ви не впевнені у своїх силах, інструмент можна орендувати на час. Музичні школи надають таку послугу.

Вивчіть розташування акордів

Акорд можна грати в десяти різних позиціях. Це допоможе в подальшому вільно розучувати пісні або придумувати щось своє.

І пам'ятайте: практика - основа досконалості гри. Практикуйтеся, як можна довше. Це єдиний спосіб навчитися швидко грати.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту