Логотип сайту

Як створити логін і пароль?

Как создать логин и пароль?

Більшість з нас так чи інакше підтримує активність в різних соціальних мережах або на інших інтернет-ресурсах. Персональний аккаунт на якому сайті потрібно зробити максимально захищеними від злому. У даній статті ми дамо декілька порад, які допоможуть вам створити унікальний логін та пароль для використання на будь-якому сайті.

Як створити надійний логін і пароль

Створюємо логін

Детальніше про автора ви можете почитати в статті - Що таке логін. Для забезпечення безпеки персональних даних при створенні логіна необхідно дотримуватися кількох простих правил:

 • ні в якому разі не ставте для полів Логін і Пароль однакові або дуже схожі значення;
 • більшість сайтів пропонують в якості логіна використовувати адресу електронної пошти або нікнейм. Використовуйте адресу електронної пошти. Це дуже зручно і практично виключає можливість забути логін;
 • щоб запам'ятати логін було простіше, можна використовувати один і той же в декількох акаунтів.
 • Якщо ж ви хочете придумати оригінальний логін, то в цьому вам допоможе стаття - Який можна придумати логін.

  Придумуємо пароль

  Оскільки основною складністю при зломі є підбір пароля, до його створення слід підійти найбільш серйозно. Необхідно пам'ятати, що пароль не повинен бути легко що підбирається (наприклад, 1234567 або qwerty). Також при створенні пароля обов'язково потрібно звернути увагу на такі моменти:

 • не використовуйте в якості пароля своє ім'я, прізвище або імена близьких вам людей. Ці дані, швидше за все, добре відомі, тому їх буде легко підібрати.
 • намагайтеся скласти пароль сполучень слів і цифр (різний мову клавіатури, різний регістр). Це самий простий і надійний спосіб створити складний пароль.
 • не робіть пароль дуже коротким. Яким би складним не було поєднання букв і цифр в паролі, його буде легше зламати, якщо він буде коротким.
 • створюйте пароль, який зможете запам'ятати. Щоб не вдаватися до допомоги функції запам'ятовування паролів в браузері, запам'ятовуйте пароль вводити його вручну при кожному відвідуванні облікового запису.
 • не записуйте нікуди свої паролі. Так само як і у випадку з пін-кодами від банківських карт, намагайтеся не зберігати ніде свої паролі в письмовому вигляді.
 • Принципи створення надійного логіна і пароля для сайтів, так і для окремих додатків (Майл Агент, Скайп, Instagram і т. д.) абсолютно не відрізняються. Інші поради на тему як створення нового логіна і пароля ви зможете знайти в статті - Як вибрати пароль/Як вибрати логін.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту