Логотип сайту

Як підняти машину?

Как поднять машину?

Дивіться відео

Як підняти машину?

Кожен водій знає, що в дорозі може статися все, що завгодно. Щоб себе хоч якось захистити, необхідно мати запасне колесо і пристрій, здатне підняти автомобіль. Для цієї мети підійде домкрат, автопідйомник і т. п.

Домкрати

Вони бувають 2 типів: механічні і гідравлічні. Механічні діляться на важільні і параллелограммные (складні), а гідравлічні - на важільні (подкатниє) і телескопічні.

Механічними домкратами оснащені всі автозаводские автомобілі. Важільні домкрати зустрічаються рідко, а ось складних предостатньо. Механічним домкратом можна підняти машину вагою до 2 тонн. Вони прості і надійні в застосуванні, а також займають мало місця.

Щоб підняти велике авто, необхідно скористатися гідравлічним домкратом. Така вантажопідйомність пов'язана з великою вагою самого домкрата. У телескопічних домкратах підйомним механізмом є сам гідравлічний поршень, а в подкатных гидропоршень впливає на підйомний важіль.

Визначаючись з видом домкрата, не забудьте з'ясувати вагу свого автомобіля, визначити його габарити і тверезо оцінити свої фізичні здібності. Так, наприклад, жінкам варто придивитися до малогабаритному гідравлічному телескопічним домкрату. Власникам джипів, мінівенів та мікроавтобусів, а також працівникам автосервісів більше підійде подкатный гідравлічний домкрат. Дана модель володіє різною висотою підйому. Так, машину вагою 3 тонни може підняти на 390-533 мм. У більш потужних моделей вантажопідйомність досягає 5 тонн, а висота підйому - 50 див.

Використовуючи домкрат, переконайтеся, що ваш автомобіль міцно зафіксований. Для запобігання його самовільного руху слід включити нейтральну передачу, потім поставити машину на ручне гальмо і підкласти гальмівний башмак або цегла, як мінімум, під одне колесо. Працюючи з дрібними деталями, будьте уважні, адже вони мають «звичку» потрапляти під автомобіль. Висота підйому машини повинна бути мінімально необхідною для роботи, щоб уникнути травм.

Збільшення просвіту (кліренс)

Автомобіль в нинішніх реаліях, завдяки постійно вдосконалюється аеродинаміці, яка зменшує повітряний опір, стає все швидше. Це призводить до зменшення дорожнього просвіту. Через вітчизняних доріг, які залишають бажати кращого, автомобілісту доводиться замислюватися: чи варто продовжувати і далі чіпляти днищем вибоїни, вибоїни або їхати все ж в автосервіс, щоб майстер збільшив дорожній просвіт за допомогою проставок.

Для початку, щоб збільшити дорожній просвіт, задумайтеся про вплив бампера. Багато водії згадують, паркуючись в містах у високих бордюрів, про скреготінні або хрусте в разі ненавмисного наїзду на них. Зараз сучасні автомобілі мають бампер з «спідницею», ширина якої становить 2-3 див. Саме вони необхідні для вдалого паркування. Не забувайте і про другому варіанті - 12-17 см точки під піддоном картера, це істотно мало для норми легкової машини.

Кожен водій вибирає сам, як подняьт машину. Існує маса способів. Розглянемо їх.

 • Найпростіше замінити штатні шини на шини з високим профілем. Багато це вважають швидким і безболісним рішенням для ходової частини. В цьому випадку зверніть увагу на те, що диски і шини не можна ставити більше, ніж ті, що передбачені заводом-виробником машини.
 • Можна замінити амортизатори, які "підсіли", але так ви не зможете збільшити кліренс машини.
 • Також можете підняти задню частину автомобіля з використанням гумових поставок. Вони ставляться замість стандартних і дозволяють тримати масу машини. Так ви не будете відчувати дискомфорт в русі на трасі. Більш того, це вважається найбезпечнішим рішенням для їзди і для конструкції авто.
 • Ще можна встановити алюмінієві проставки між опорою і кузовом машини. Тут є багато плюсів, серед яких спостерігається значне збільшення дорожнього просвіту і відсутність дискомфорту при русі. Один мінус - виникають корозійні процеси.
 • Це найбільш доступні варіанти збільшення просвіту.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту