Логотип сайту

Що таке рея?

Что такое рея?

Слово "рея" має кілька значень. Воно використовується словесної мови у наступних випадках: щоглова рея для вітрил, давньогрецька богиня Рея. Щоб зрозуміти, що таке рея, необхідно розглянути різні значення цього слова.

Рея як морський термін

Рея на судні являє собою горизонтальний брус, який прикріплений до щогли рівно посередині. Він використовується для установки сигнальних знаків і кріплення прямих вітрил. Рея класифікується в залежності від приналежності до певної щоглі і розташування на ній.

По вертикалі краю реї підтримуються за допомогою топенантов. Обертатися в горизонтальній площині цей брус може завдяки брасам. До реї монтуються торси, до яких кріпляться вітрила. Реї, до яких кріпляться сигнальні прапори, називаються сигнальними.

Міфічна Рея

У міфах Стародавньої Греції є богиня тітаніда Рея. Вона є матір'ю Зевса, Посейдона, Аїда, Гери і Деметри. Її чоловік Кронос пожирав своїх дітей, боячись, що хтось із них може позбавити його влади. Рея вирішила врятувати одну дитину. Замість Зевса вона підклала чоловікові в пелюшках камінь, а немовля відправила рости на острів Крит. У часи пізньої античності вона отримала ім'я Рея-Кібела. Її культ характеризувався святами і жертвопринесеннями. Рея ототожнювалася з добротою і милосердям, а також вважалася покровителькою немовлят.

Значення інших слів можна знайти в розділі Визначення.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту