Логотип сайту

FRAPSяк знімати відео?

FRAPS: как снимать видео?

Дивіться відео

FRAPS: як знімати відео?

У вік комп'ютерних технологій, ігор та віртуальних ЗМІ стало актуально мати програми, які дозволяють записувати відео прямо з екрану монітора під час гри або вивчення нових речей і технологій. Для цього була придумана безліч програм. Однак однією з перших програм була «Fraps», яка проста у використанні і без проблем записує відео з екрану монітора в будь-якій грі.

Однак не кожен геймер знає, як знімати відео за допомогою програми Fraps, а потім викладати його в мережу.

Розберемося разом у тому, як знімати відео через Fraps.

Як знімати відео через Fraps

Для початку необхідно завантажити з інтернету програму Fraps. Вона поширена повсюдно, і знайти її буде не проблема. Можна скачати Fraps з цього сайту. Однак програма платна, а пробна версія має обмеження запису відео в тридцять секунд, що не підійде для геймерів. Але в мережі можна знайти безліч піратських версій програми.

Після установки запускаємо програму і починаємо роботу:

 • У вкладці «General» необхідно вказати режим роботи програми, а також можливість її згортання в трей, коли це необхідно. Також можна встановити запуск програми з ОС Windows або іншою операційною системою. Можна також поставити галочку напроти пункту «Поверх всіх вікон». Однак це буде заважати під час гри і записи інших речей на відео. Тому цією функцією майже ніколи не користуються.
 • У меню «FPS» можна встановити гарячі клавіші для запуску і зупинки запису відео. Наприклад, під час гри бувають моменти, коли є необхідність включити запис як можна швидше, тоді і прігождаются гарячі клавіші.
 • Пункт «Only update overlay once a second» дозволить знизити навантаження на комп'ютер. Дана опція дозволяє оновлювати значення кадрів в секунду протягом якогось часу.
 • Також можна встановити таймер для зйомки, шлях до папки, куди буде зберігатися відео і скріншоти.
 • Після повної установки програми можна починати записувати відео. Однак ще потрібно перевірити наявність аудіо-драйверів і кодеків, завдяки яким буде записуватися звук на відео.

  Ви також можете прочитати наші статті

 • Як записати демку
 • Як користуватися Fraps
 • Як знімати фрапсом
 • Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту