Логотип сайту

Як подарувати танк?

Как подарить танк?

Гра під назвою World of Tanks на сьогоднішній день стала вже культовою. Танкові баталії, прокачування озброєння, можливість спілкуватися з друзями, заводити союзників. У поєднанні з прекрасною графікою це створює приголомшливий онлайн ігровий проект. Якщо ви тільки збираєтеся почати вести військові дії в грі, то в матеріалі Як прокачати танк ви знайдете чимало корисної інформації для себе, яка допоможе розвинути бойову машину і здолати супротивника.

Однією з цікавих і зручних ігрових функцій є можливість робити подарунки друзям, тому в даній статті ми розповімо, як подарувати танк своїм друзям, щоб зміцнити їх озброєння.

Ангар і преміум магазин

Часто на форумах зустрічаються питання геймерів, які намагаються зрозуміти, як подарувати танк з ангара і які дії необхідно зробити. Насправді, відповідь проста - ніяк. Поки в WoT не передбачена така функція, але, можливо, розробники задумаються над цим питанням у зв'язку з підвищеним інтересом користувачів до даного питання.

Отже, для того, щоб подарувати танк друга, гравцеві доведеться скористатися можливостями преміум магазину. В ньому ви знайдете величезний асортимент техніки різних рівнів. Вибирати є з чого. Особливо, якщо ви добре розбираєтеся в грі і в перевагах тих чи інших танків.

Врахуйте, ціни в магазині реальні, тобто оплачувати доведеться справжніми грошима. Багато хто нарікає на високу вартість подібних подарунків, але при цьому не відмовляють собі в задоволенні порадувати друзів. Додамо, що разом з покупкою танка гравець отримує і ігрове золото. Воно дуже важливе, оскільки дає можливість купувати інші танки і розвивати здібності екіпажу.

Інструкція з купівлі танка

У грі world of tanks подарувати танк своєму товаришеві можна за допомогою виконання наступних кроків:

 • Заведіть або поповніть існуючий гаманець Qiwi або Яндекс.Гроші;
 • Зайдіть на офіційний сайт гри та авторизуйтеся шляхом введення електронної адреси та пароля;
 • Натисніть на свій логін, після чого побачите розділ з Преміум магазином;
 • Знайомтеся з асортиментом військової техніки. Як тільки визначилися з подарунком, натискайте на вибраний танк;
 • Тепер слід вирішити, кому саме призначений танк. Ви можете купувати його собі, одному товаришеві по команді;
 • Зробивши вибір, натисніть на значок системи, через яку ви зможете зробити покупку в напівавтоматичному режимі;
 • Натисніть на кнопку "Оплатити" і дотримуйтесь інструкцій платежу, який вам прийде на електронну пошту.
 • Якщо всі кроки будуть виконані вірно, то ви зможете подарувати танк одного після завершення процедури ініціалізації платежу.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту