Логотип сайту

додати музику на айфон?

Как добавить музыку на айфон?

Айфон (iPhone), на відміну від інших смартфонів, не розпізнається комп'ютером як звичайний флеш-накопичувач, тому на нього не можна просто скопіювати музику через файловий менеджер. У цій статті ми розповімо, як додати музику на Айфон. Також вас можуть зацікавити статті Як скачати музику на iPhone і Як слухати музику на iPhone.

Як додати музику через iTunes

Стандартний спосіб додавання музики на Айфон - через програму iTunes для комп'ютера. Скачайте її з офіційного сайту Apple, встановіть і запустіть. Перш ніж приступати до перенесення музики на Айфон, потрібно додати її в медіатеку iTunes. Для цього натисніть кнопку в верхньому лівому куті програми і виберіть в меню пункт «Додати файл в медіатеку».

Можна додати і відразу всю вашу папку з музикою - для цього натисніть на ту ж кнопку і виберіть в меню пункт «Налаштування». У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Додатково», натисніть кнопку «Змінити» і вкажіть шлях до папки з музикою, а потім натисніть «ОК». Після сканування, який може зайняти досить багато часу, якщо папка велика, вся ваша музика буде додана в медіатеку.

Після цього підключіть Айфон до комп'ютера. У вікні iTunes натисніть кнопку «iPhone» і перейдіть не вкладку «Музика». Виберіть опцію «Синхронізувати музику» і вкажіть, що хочете синхронізувати: всю медіатеку або тільки окремі плейлисти. Нарешті, натисніть кнопку «Застосувати», щоб почати синхронізацію і додати обрану музику на Айфон.

Завантаження з магазину iTunes

Можна додати музику на Айфон і через онлайн-магазин iTunes, якщо ви готові платити за ліцензійні альбоми. На своєму Айфоні відкрийте програму iTunes Store, знайдіть і оплатіть потрібну музику. Вона завантажується автоматично.

Якщо цього не відбулося, значить, автоматичне завантаження покупок не включена в налаштуваннях. Відкрийте «Установки», перейдіть в розділ «iTunes Store, App Store» і в розділі «Автоматичні завантаження» активуйте пункт «Музика».

Щоб скачати раніше куплені пісні, відкрийте в iTunes Store вкладку «Покупки», знайдіть у списку потрібний трек або альбом і натисніть на значку у вигляді хмари з спрямовану вниз стрілку, щоб його скачати.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту