Логотип сайту

Як скинути роутер Asus?

Как сбросить роутер Asus?

Іноді буває необхідно скинути налаштування роутера, щоб відновити його нормальну роботу. У цій статті ми розповімо, як скинути роутер Asus, а про загальні засади відновлення заводських налаштувань ви можете прочитати в нашій статті Як перезавантажити роутер. Після скидання вам також може знадобитися стаття Як налаштувати ASUS RT-G32.

Як скинути налаштування роутера Asus

Скидання налаштувань може знадобитися в тому випадку, якщо роутер став працювати некоректно, втрачає з'єднання і взагалі веде себе підозріло або зовсім не включається. У такій ситуації варто для початку спробувати відновити заводські налаштування роутера, і тільки якщо це не допоможе - замислюватися про ремонт або заміну.

На кожному роутері є апаратна кнопка скидання, звичайно захована в глибокому отворі. Розташування цієї кнопки варіюється від моделі до моделі. У Asus WL-330N3G, наприклад, вона знаходиться на нижній панелі і називається Restore.

Отже, щоб скинути налаштування роутера Asus, озбройтеся якимось довгим і тонким предметом типу спиці або розігнутою канцелярської скріпки і натисніть кнопку скидання. Роутер перезавантажиться і повернеться до заводських налаштувань.

Якщо ви можете потрапити в веб-інтерфейс роутера, можна обійтися і без натискання кнопки. Перейдіть в розділ «Адміністрування» та натисніть кнопку «Відновити» в пункті «Заводські налаштування».

Заново налаштовувати роутер теж доведеться саме у веб-інтерфейсі. Якщо ви досі в нього не заглядали, повідомляємо: він знаходиться за адресою http://192.168.1.1, а стандартні логін і пароль для входу - це admin.

Додати коментар
Ім'я:*
Пошук по сайту