Логотип сайту

Як зв'язати бере?

Как связать берет?

Дивіться відео

Як зв'язати бере?

Бере - це чудовий головний убір для дітей і дорослих, який ніколи не вийде з моди. І кожна мама хоче, щоб у її малюка був милий в'язаний берет. Отже, сьогодні ми розберемося як зв'язати бере.

В'яжемо бере спицями - найпростіша схема

Наша стаття призначена для новачків у в'язанні, тому для початку ми опишемо схему, як зв'язати бере для початківців. Найкраще у новачків виходить це робити на 5 спицях.

 • В'язати потрібно по колу, а саме на чотирьох спицях, п'ята ж - це робоча. Набираємо стільки петель, щоб вийшла окружність голови, в'яжемо так кілька рядів гумкою.
 • Після цього переходимо до більш складного етапу - зменшення петель в два рази (як це робити - дивіться у базових уроках в'язання), так в'яжіть ще приблизно 3-4 див. Повторіть останній крок, ще раз зменшивши кількість петель вдвічі.
 • В'яжіть по дві петлі, постійно прибираючи ваш бере, поки не залишиться 7-9 петель. Через них потрібно протягнути нитку і гарненько заховати її всередині берета. Це найпростіший спосіб, як зв'язати бере для дівчинки або для дівчини.
 • Взагалі, дитячі берети мало чим відрізняються від моделей для дорослих, тому головне - це засвоїти вищеописану схему, тоді ви зрозумієте, як зв'язати дитячий бере. І, напевно, з легкістю можете зробити це!

  На спицях, найчастіше, в'яжуться зимові або міжсезонні берети, а от для того, щоб зв'язати красивий бере для носіння влітку, вам доведеться освоїти схему в'язання гачком. Для додаткової інформації рекомендуємо ознайомитися зі статтею - Як зв'язати бере спицями.

  Як зв'язати річний бере гачком

 • Для початку потрібно зробити ланцюжок з петель, наприклад, із шести.
 • Ця ланцюжок з'єднується, можна починати в'язати перший ряд - провязывайте кожну петлю по два рази (стовпчиками з накидом), а завершуйте ряд з'єднувальним стовпчиком.
 • Далі потрібно в'язати наступним чином: першу петлю провязываете один раз, другу - два. Так чергуємо до закінчення ряду, який завершуємо, беретзнову ж таки, з'єднувальним стовпчиком.
 • Наступний ряд в'яжеться так: перші дві петлі в'яжуться по одному стовпчику, а третя - двічі.
 • У третьому ряду двічі провязывается кожна четверта петля, решта - один раз.
 • У четвертому - кожна п'ята петля провязывается двічі; у п'ятому - кожна шоста двічі, решта ж, як і раніше, по одному разу. Такий коло потрібно зв'язати так, щоб його діаметр дорівнював половині окружності голови.
 • Після того, як коло готовий, потрібно ще пров'язати кілька рядів звичайними стовпчиками (без убавленій і додатків) - це і буде основа нашого берета, яка, власне, надівається на голову. Тепер ви знаєте, як зв'язати річний бере швидко і легко.
 • Для початку краще використовувати прості схеми, які описані вище, а вже потім, коли навички стануть більш досконалими, можна спробувати себе у в'язанні більш складних і вишуканих візерунків. Також рекомендуємо прочитати гарну статтю на тему - Як зв'язати бере гачком.

  Додати коментар
  Ім'я:*
  Пошук по сайту